Miasto Zielona Góra wraz z Firmą Winning Moves przystąpiła do realizacji miejskiej edycji gry pod ogólnoświatowym brandem „MONOPOLY - Edycja Zielona Góra”, mającej na celu promowanie oraz budowanie wizerunku miasta. Zielona Góra dołączy do grona takich miast jak Kraków, Poznań, Nowy Jork czy Sydney.
 
 
 
Jest to projekt, ukazujący walory naszego Miasta, od najważniejszych zabytków, sektora edukacji i kultury działającej na terenie miasta oraz lokalnego biznesu. Dzięki projektowi mieszkańcy otrzymają esencję miejsca, w którym mieszkają, a turyści doskonałą pamiątkę na lata. Warto podkreślić, że gra oprócz aspektów promocyjnych posiada walory edukacyjne, a w szczególności elementy przedsiębiorczości.
 
 
Zapraszamy do projektu również szkoły podstawowe mieszczące się na terenie Miasta Zielona Góra. Konkurs pt.: „Od zera do milionera. Moja przyszłość w Zielonej Górze” skierowany jest do uczniów, którzy w formie krótkiego filmu będą chcieli przestawić swoją wizję przyszłości w naszym Mieście. Wszystkie niezbędne szczegóły konkursu zawarte są w regulaminie.
 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu najmłodszych. Nagroda jest bardzo cenna. Zdjęcie i nazwa wygranej szkoły znajdą się na jednym polu planszy gry „Monopoly Zielona Góra”, która ukaże się pod koniec roku 2019. Dodatkową nagrodą jest współtworzenie z organizatorem dedykowanej „Karty Szansy”, która będzie integralną częścią gry. Edycja zielonogórska „Monopoly” będzie dostępna w największych sieciach handlowych i internetowych w kraju, m.in.: Empik, Smyk, ToysRus, Tesco, Auchan czy Allegro.pl.

 

Załączniki