Zapraszamy do udziału w XI edycji konkursu „Lubuski Lider Biznesu 2019”, którego głównym celem jest promocja NAJLEPSZYCH FIRM naszego województwa.

 

 

 
 
 
W Lubuskim Liderze Biznesu mogą wziąć udział przedsiębiorstwa, które mają w Lubuskiem swoją siedzibę lub są członkiem lubuskich organizacji gospodarczych. Podstawowym warunkiem udziału w konkursie jest prowadzenie działalności gospodarczej przynajmniej przez 2 lata oraz brak zaległości wobec organów skarbowych i ZUS.

 

Firmy biorące udział w konkursie będą klasyfikowane w 4 głównych kategoriach:

•       przedsiębiorstwa mikro (zatrudniające do 9 pracowników)

•       przedsiębiorstwa małe (zatrudniające od 10 do 49 pracowników)

•       przedsiębiorstwa średnie (zatrudniające od 50 do 249 pracowników)

•       przedsiębiorstwa duże (zatrudniające od 250 pracowników)

 

W każdej kategorii wyłonionych zostanie trzech laureatów, którzy otrzymają statuetki "Lubuskiego Lidera Biznesu". Nie mniej jednak każda firma, która zakwalifikuje się do drugiego etapu otrzyma pamiątkowy certyfikat. Analogiczna procedura obowiązuje w przypadku Lubuskiego Lidera Innowacji z tym, że nagrody główne otrzymają jedynie zwycięzcy w każdej z kategorii. Wyróżnione firmy będą miały prawo przez okres jednego roku od chwili wręczenia nagród do wykorzystywania loga konkursu wraz z tytułem.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń: 19 lipca 2019 r.

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić ankietę (w załączeniu) konkursową i przesłać na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (wypełniony plik w wersji PDF)  lub drogą pocztową na adres:

Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Kazimierza Wielkiego 1

66-400 Gorzów Wlkp.

 

 

Informacje na temat konkursu:

Marzena Młynarczyk, T: 95/7390-312

E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat Zachodniej Izby Przemysłowo – Handlowej  95/7390-311

 

DOKUMENTY ZGŁOSZENIOWE - PRZYDATNE LINKI DOT. KONKURSU: