Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zielona Góra

Wczoraj o godzinie 18.00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zielonej Górze odbył się uroczysty wernisaż wystawy "Dotknąć marzeń", która została zorganizowana z okazji 35-lecia Klubu Tkaniny Artystycznej „ANNA” działającego przy Komendzie Miejskiej Policji. Życzenia i serdeczne gratulacje z okazji jubileuszu złożył również Komendant Miejski Policji młodszy inspektor Maciej Sipek.

Klub Tkaniny Artystycznej „ANNA” działający przy Komendzie Miejskiej Policji w Zielonej Górze obchodzi w tym roku jubileusz 35-lecia. Okolicznościowa wystawa „Dotknąć marzeń” po raz kolejny została zorganizowana w gościnnej Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej imienia Cypriana Norwida w Zielonej Górze. Na wernisaż wystawy zaproszony został Komendant Miejski Policji w Zielonej Górze młodszy inspektor Maciej Sipek.

Komendant Sipek w imieniu swoim oraz policjantek, policjantów i pracowników Policji z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze pogratulował członkiniom Klubu wielu lat twórczej pasji i zaangażowania oraz złożył życzenia dalszych sukcesów na wielu wystawach, kreatywnych pomysłów i radości z tworzenia nowych prac.

Założycielką klubu jest Pani Anna Brożek, która od 35-lat dba o jego działalność, zabiega o wsparcie dla Klubu oraz promuje jego artystyczną działalność. Gobeliny oraz tkaniny artystyczne, które powstały w Klubie „Anna” zdobyły wiele nagród na ogólnopolskich wystawach. Zielonogórski gobeliny z „Anny” zdobią ściany nie tylko sympatyków Klubu, ale również wielu instytucji państwowych i kulturalnych. Siedziba Klubu mieści się w budynku Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ulicy Partyzantów 40.

Piękną jubileuszową wystawę „Dotknąć marzeń” można podziwiać do 30 października w Galerii Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej imienia Cypriana Norwida w Zielonej Górze. Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie.

  • #1
  • #2
  • #3
  • #4
  • #5
  • #6