• Kolejni stadionowi chuligani zatrzymani

  Zielonogórscy policjanci ustalili i zatrzymali sześciu stadionowych chuliganów, którzy podejrzani są o wniesienie i odpalenie rac na meczu żużlowym 28 lipca. Mężczyźni usłyszeli zarzuty, zostali oddani pod dozór Policji i mają orzeczone zakazy stadionowe.

 • Lubuska drogówka znowu w czołówce kraju!

  Podobnie jak przed rokiem, lubuscy policjanci drogówki potwierdzili swoje umiejętności, wyszkolenie i wiedzę teoretyczną z zakresu ruchu drogowego, zdobywając III miejsce w klasyfikacji drużynowej XXXII Finału Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego”. Oprócz tego, sierż. szt. Łukasz Zalewski zdobył II miejsce w klasyfikacji indywidualnej, czym również powtórzył swoje osiągnięcie z zeszłego roku. Podwójne podium naszych policjantów to dowód, że o bezpieczeństwo drogowe Lubuszan dbają najlepsi funkcjonariusze w kraju.

 • Pozycjonowanie stron internetowych to usługa, bez której nie sposób się obecnie obejść, jeśli posiada się swoją witrynę w sieci. To dzięki niej strona może zyskać wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania Google na wybrane frazy, dzięki czemu stanie się widoczna dla setek nowych użytkowników dziennie. Zanim jednak zdecydujemy się na usługi agencji SEO, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów, od których zależy późniejsze zadowolenie ze współpracy.

  Pozycjonowanie stron www – na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty agencji SEO?

  Pozycjonowanie stron internetowych – kompleksowe usługi

  Pozycjonowanie stron www to jedyny skuteczny sposób na uzyskanie i utrzymanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki niemu strona staje się widoczna dla użytkowników zainteresowanych daną tematyką, co w przypadku serwisów firmowych ma ogromne znaczenie i pozwala przyciągnąć wielu nowych, potencjalnych klientów. Wybór odpowiedniej agencji SEO, zajmującej się tego typu usługami, ma więc ogromne znaczenie – jednym z ważniejszych aspektów, na które warto zwrócić uwagę przed zdecydowaniem się na konkretną ofertę, jest kompleksowość usług.

  Pozycjonowanie stron to złożona dziedzina, wymagająca zaangażowania specjalistów z różnych branż. Agencja SEO powinna być wszechstronna i zapewniać klientowi dostęp do usług wykwalifikowanych osób, zajmujących się nie tylko kwestiami technicznymi, ale także copywritingiem i innymi elementami marketingu internetowego. Na pozycjonowanie składa się optymalizacja strony internetowej, czyli prace przeprowadzane na witrynie (w tym naprawa błędów w jej kodzie, content marketing, wybranie słów kluczowych i zoptymalizowanie pod nie treści strony, poprawa struktury witryny), a także link building, czyli budowanie i analiza profilu linków przychodzących dla danego serwisu. Ponadto, dobrze jeśli agencja zajmuje się także reklamą w Internecielinki sponsorowane Google Ads czy Facebook Ads to duża pomoc dla strony, która chce zyskać sporą widoczność w sieci i odnotować duży wzrost ruchu użytkowników.

  Uczciwe i skuteczne pozycjonowanie

  W pozycjonowaniu stron ważne jest przede wszystkim osiągnięcie stabilnych, długotrwałych wyników. Niektóre agencje stosują drogę na skróty, wykorzystując nieakceptowane przez wyszukiwarkę metody, które mają za zadanie szybko podnieść pozycję danej strony www. Nawet, jeśli uda się osiągnąć ten efekt, jest on nietrwały, a strona jest narażona na otrzymanie filtra – rodzaju kary od Google, po której witryna może znacząco spaść w wynikach wyszukiwania. Z tego względu warto korzystać jedynie z usług agencji, które stosują wyłącznie uczciwe metody pozycjonowania – zapewniają one bowiem stabilne pozycje na długi czas.

  Elastyczny cennik pozycjonowania

  Każda strona jest inna, dlatego dobra agencja SEO do każdego ze swoich zleceń podchodzi indywidualnie. Podobnie wygląda całościowa cena pozycjonowania stron www – powinna być dostosowana do danego klienta z uwzględnieniem wielu czynników. Nie każda strona wymaga wprowadzenia całego pakietu działań, niektóre bowiem mogą już np. być świetnie zoptymalizowane pod wymagania wyszukiwarki, za to wymagają większego wkładu pracy w link building. Usługi SEO są złożone, ale przy tym elastyczne – można dobierać je konkretnie pod dany przypadek, aby były najbardziej efektywne, a przy tym korzystne cenowo dla klienta.

  Pozycjonowanie stron w Warszawie, Gdańsku, Bydgoszczy czy Lublinie to usługi przeznaczone dla klientów z całego kraju – warto się na nie zdecydować, jeśli chce się zyskać wielu nowych klientów, zainteresowanych danymi usługami lub produktami.

 • Nie próbuj przeklejać kodów w sklepie – to przestępstwo

  W miniony piątek aż dwie zielonogórzanki próbowały być „sprytne” i przekleiły kody tańszych towarów na towary droższe. Ostrzegamy – to przestępstwo oszustwa. Obie kobiety zostały zatrzymane i poniosą konsekwencje swoich czynów.

 • Outsourcing jest w dzisiejszych czasach niezwykle popularny – umożliwia realizowanie rozmaitych zadań z pomocą zewnętrznych specjalistów i tym samym skupienie się na podstawowej działalności. Jedną z takich popularnych dzisiaj usług jest skanowanie dokumentów w Warszawie, które jest polecane wszystkim tym firmom, chcącym wdrożyć u siebie elektroniczny obieg dokumentów, znacznie usprawniający codzienne funkcjonowanie. Oto największe korzyści, jakie da Ci ten rodzaj usługi!

  Skanowanie dokumentów w Warszawie – 5 najważniejszych korzyści

  Po pierwsze – skanowanie dokumentów archiwalnych

  Każda firma gromadzi na przestrzeni lat funkcjonowania ogromne ilości dokumentów, które musi archiwizować. W momencie, kiedy w takim przedsiębiorstwie wdrażany jest system elektronicznego obiegu dokumentów, wszystkie te dokumenty powinny trafić do systemu komputerowego – dzięki temu korzystanie z nich będzie o wiele prostsze. W takie sytuacji skanowanie dokumentów Warszawa, świadczone przez zewnętrznych specjalistów, jest niezbędne – zajmą się oni tym za Ciebie, dzięki czemu nie będziesz musiał angażować swoich pracowników, a przy tym tracić czasu i pieniędzy. Masz również pewność, że wszystkie działania, związane z digitalizacją dokumentów, przeprowadzone zostaną w pełni profesjonalnie.

  Po drugie – skanowanie dokumentów bieżących

  Oczywiście elektroniczny obieg dokumentów obliguje do tego, by do systemu komputerowego wprowadzać również bieżące dokumenty. Wiele firm, myśląc o oszczędnościach, decyduje się na samodzielne zarządzanie dokumentami, jednak – jak pokazuje praktyka – wcale nie przynosi to oszczędności. Konieczne jest bowiem zakupienie specjalistycznych skanerów oraz zatrudnianie pracowników lub angażowanie tych obecnie zatrudnionych do realizowania nowych zadań. Pomoc zewnętrznych specjalistów jest więc bardzo korzystna – również pod względem finansowym. Dzięki nim nie musisz obawiać się jakichkolwiek niedopatrzeń i masz pewność tego, że wszystkie aktualne umowy czy faktury, szybko znajdą się w systemie.

  Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalne skanowanie dokumentów w Warszawie?

  Po trzecie – szybkie wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów

  Elektroniczny obieg dokumentów w firmie staje się w dzisiejszych czasach standardem, ponieważ znacznie ułatwia dostęp do wszelkich umów czy faktur i pozwala działać o wiele sprawniej. Korzystając z usług, takich jak skanowanie dokumentów, masz pewność tego, że cały proces zostanie wdrożony o wiele szybciej, co również wiązać się będzie ze sporymi oszczędnościami. Specjaliści zapewnią Ci również sprawdzone rozwiązania, dzięki któremu wdrożony system okaże się w stu procentach skuteczny i funkcjonalny.

  Po czwarte – oszczędność czasu i pieniędzy

  Digitalizacja dokumentów, realizowana przez zewnętrzną firmę, nie kosztuje dużo – szczególnie w sytuacji, gdy porównamy koszty do tych, jakie generowałoby kupowanie nowych sprzętów czy zatrudnianie kolejnych pracowników. Oszczędzasz więc pieniądze i czas, mając przy tym pewność, że usługi świadczyć Ci będą specjaliści o dużym doświadczeniu oraz dysponujący najnowocześniejszymi rozwiązaniami.

  Po piąte – możliwość skupienia się na podstawowej działalności firmy

  To bardzo istotne w przypadku każdego przedsiębiorstwa, które chce się rozwijać i dążyć do osiągania celów. Skanowanie dokumentów w Warszawie, a także inne usługi outsourcingowe z tej dziedziny, jak archiwizacja i przechowywanie dokumentów czy niszczenie dokumentacji, odciążą Cię od żmudnych i czasochłonnych obowiązków, umożliwiając pełne skupienie się na najważniejszych potrzebach Twojego przedsiębiorstwa. I umożliwią Ci rozwój biznesu. Warto więc skorzystać z usług zewnętrznych specjalistów!

  Jedną z  takich firm, która zajmuje się instalacją gazową w domu jest Eko-gaz. Posiada odpowiednio wyszkoloną ekipą pracowników, która wykona ogrzewanie gazowe w domu jednorodzinnym, jak również doradzi jakie ogrzewanie do domu będzie odpowiednie. Niezwykle istotny jest wybór odpowiedniej jakości gazu dla domu. Gaz do ogrzewania domu powinien być przede wszystkim bezpieczny dla domowników.  Jak również posiadać wszystkie niezbędne certyfikaty. Gazowe ogrzewanie domu musi być również bezpieczne dla środowiska. Cena gazu do ogrzewania dostosowana jest do indywidualnych potrzeb właściciela domu. Jednak w dzisiejszych czasach koszt ogrzewania domu gazem nie jest tak wysoki, jak w przeszłości. Ogrzewanie centralne gazowe tak jak ogrzewanie na gaz ze zbiornika ma swoje wady i zalety. Jednak bez względu na to, czy jest to ogrzewanie gazem  ziemnym, czy ogrzewanie domu gazem płynnym instalacja powinna być wykonana z najwyższą starannością. Dlatego należy powierzyć wszystkie prace związane z ogrzewaniem gazem tylko profesjonalnej  firmie. Które wie jakie ogrzewanie w domu będzie najbardziej ekonomiczne i efektywne, jak również wie jak wykonać wszystkie prace związane z ogrzewaniem gazowym w sposób bezpieczny zarówno dla ludzi, zwierząt jak i środowiska.

  Jakie zalety ma centralne ogrzewanie na gaz?

  • Ogrzewanie gazowe jest niezwykle łatwe w obsłudze dla mieszkańców domu. 
  • Instalacja jest bezpieczna dla życia i zdrowia mieszkańców. Jednak ze względów bezpieczeństwa przynajmniej raz w roku należy wykonywać przegląd techniczny,  który oceni czy ogrzewanie gazowe, 
  • Pracę kotła gazowego można odpowiednio zaprogramować i nie wymaga ona nieustannego monitorowania. Kotły gazowe to rozwiązanie nowoczesne a przede wszystkim oszczędne, ponieważ z jednej porcji paliwa uzyskuje się większość większą ilość ciepła.  Kotły gazowe nie zajmują dużo przestrzeni, co jest szczególnie ważne w budynkach o małym metrażu.
  • Posiadanie kotła gazowego nie wiąże się również z emisję pyłu i brudu. Dzięki czemu unikniemy problemów z ciągłym sprzątaniem. 

  Ogrzewanie domu gazem - koszty 

  Wykonanie kotłowni gazowej może kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych. Należy również wykonać odpowiednie przyłącza. Koszty ogrzewania gazowego są niższe w porównaniu z kosztami ogrzewania elektrycznego lub ogrzewania olejem opałowym. Można się również zdecydować na ogrzewanie gazem płynnym(ogrzewanie propan-butan), które jest rozwiązaniem bardzo ekonomicznym. Należy również pamiętać o tym, że wykonując ogrzewanie ziemne  budynek jednorodzinny musi być podłączony do sieci gazowej. Jeżeli dysponujemy zbiornikiem na gaz płynny to podłączenie do sieci jest zbędne. Koszt ogrzewania domu gazem jest uzależniony od wielu czynników. Jednak niezwykle ważne jest odpowiednio wykonane ogrzewanie gazowe. Instalacja powinna być wykonana sposób profesjonalny tylko przez doświadczoną firmę taką jak Eko-gaz. Nie powinno się oszczędzać na ocieplanie budynku jednorodzinnego gazem w postaci płynnej,  ponieważ nieodpowiednio wykonane prace mogą przynieść negatywne skutki w przyszłości. Jeżeli jednak cena jest istotną kwestią to można znaleźć odpowiednią firmę wpisując w przeglądarkę internetową: ogrzewanie domu gazem płynnym koszty, ogrzewanie gazowe koszt, ogrzewanie gazowe cena, czy ogrzewanie gazowe koszty. Ogrzewanie domu jednorodzinnego to niezwykle istotna inwestycja, dlatego centralne ogrzewanie na gaz powinno być wykonane tylko przez doświadczoną i profesjonalną firmę. 

  Ogrzewanie domu - centralne ogrzewanie gazowe