• Uwaga na utrudnienia w centrum miasta

  Uwaga na utrudnienia w ruchu w związku z planowanym na 1 czerwca zgromadzeniem-Marszem Równości, które przejdzie głównymi ulicami Zielonej Góry. Zgromadzenie rozpocznie się o godz. 14.00 przed Centrum Biznesu, następnie o godz. 15.00 uczestnicy przejdą ulicami w kierunku amfiteatru. Na czas przemarszu częściowo wyłączone z ruchu zostaną następujące ulice: Westerplatte od Centrum Biznesu , Wojska Polskiego do ronda PCK, Dąbrówki, Łużycka do Ronda Jana Pawła II, Wyszyńskiego do ronda Anny German oraz ptasia do amfiteatru. Wszystkich kierujących, którzy w tym czasie będą poruszać się tymi ulicami prosimy o wybieranie innych dróg. Czas przemarszu szacunkowo może wynieść ok 2 godzin.

 • Ostrożności nigdy za wiele, zwłaszcza na drodze

  Zielonogórscy policjanci proszą kierujących o ostrożność na drogach, a także zachowanie szczególnej uwagi na skrzyżowaniach i w rejonach przejść dla pieszych oraz dostosowanie prędkości do sytuacji na drodze. Pamiętajmy, że pośpiech i nieuwaga prowadzą do nieostrożności i brawury, a to z kolei może doprowadzić do niebezpiecznych zdarzeń na drogach.

 • Dzielnicowy w przedszkolu

  Zielonogórscy policjanci często odwiedzają przedszkola i szkoły w naszym powiecie. Ostatnio dzielnicowy sierż. szt. Mirosław Stryczyński z Komisariatu I Policji odwiedził przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 6 w Zielonej Górze. Wizyta policjanta w mundurze wzbudziła wielkie zainteresowanie maluchów.

 • Czy rozpoznajesz te osoby?

  Policjanci z Komisariatu II poszukują osób podejrzewanych o dokonanie wielokrotnych kradzieży z włamaniem na konto bankowe poprzez przełamanie bariery elektronicznej w systemie bankowej płatności bezgotówkowej. Osoby, które rozpoznają mężczyzn i kobietę na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny.

 • STAŁY PUNKT KONTROLI AUTOBUSÓW

  Od 1 czerwca 2019 roku (sobota) uruchomiony zostaje STAŁY PUNKT KONTROLI AUTOBUSÓW – codziennie w godzinach 6.30 – 9.00 na pętli MZK przy ul.Wrocławskiej.

 • W dzisiejszych czasach marketing to dźwignia handlu. Poprzez to narzędzie firmy mogą swobodnie poruszać się na rynku. Proces społeczny, który wpływa na społeczeństwo jako na całą grupę ludzi. Poprzez niego zaspokajane są potrzeby, jakie narzuca społeczeństwo firmom. Rynek dóbr i usług cały czas nie ustannie dąży do zaspokajania, i produkowania takich produktów, by zostały one zaakceptowane, i nie wiązały się z wielkimi kosztami, dużymi cenami, które zbytnio nadszarpują portfel klienta. Nie możemy sobie wyobrazić funkcjonowania bez obecnych dogodności, jakie już zostały wprowadzone w życie codzienne ludzi, jeżeli chodzi o http://zabkig1.pl/ .

  Marketing ma ogromny wpływ na rynek, na działania, jakie wprowadza, na komunikowanie, na realizacje działań dążących do perfekcyjnego zapotrzebowania produktów oraz usług, jakie są w danym czasie modne.

  Ma on wiele definicji, do tego dochodzą instrumenty, jakie można użyć w tej dziedzinie. Wyróżniamy jeszcze strategie i zasady, jakie mają znaczący wpływ na całe funkcjonowaniu marketingu. Dzięki temu przedsiębiorstwo może osiągnąć swoje wyznaczone cele, jakie założyło w określonym czasie.

  Obecnie znajdziemy szereg różnych rodzajów marketingu, o nazwach zagranicznych. Marketingu już nas naucza w szkole średniej, gdzie to stos definicji, regułek i tematów dotyczących marketingu będzie naszą wiedzą przez następne lata. Marketing to gwiazdy, dojne krowy, Psy oraz znaki zapytania. Pierwsza sprawa to Gwiazda – polega ona na tym, że występuje wysoka rentowność, oraz duże potrzeby finansowe. Gwiazda to tak zwany przebój, określane to jest dwoma nazwami. I ten system polega na tym, że firma musi zainwestować w bardzo drogi produkt, który umożliwia nikłe szanse na zarobek, na jakikolwiek zysk. Jednak poprzez to, że rynek cały czas wymaga jak najlepszych produktów, i to co istnieje na wysokim poziomie znajdzie swego nabywce. Jak również widzimy tu ryzyko, bo w końcu, który inwestuje w drogi artykuł, widząc nikłe szanse na to, że znajdzie przy tym klientów, może on później długo wisieć na stanie firmy, i może w ogóle przedsiębiorca odczuć zamrożone pieniądze do drogiego artykułu, który zahamował cały proces efektywnego podejścia do zysków firmy. I w Gwieździe występują dwa rodzaje: jeden to młode gwiazdy, a drugi to stare gwiazdy. Te pierwsze polegają na tym, że serwowane produkty wymagają użycia większych kosztów firmy, jak również wspomagają one rynek, zmieniają jego wizerunek. Mają one wpływ na rynek dóbr i usług. Dlatego też tu występują usługi, które również wymagają dużego nakładu finansowego, i firma musi się z tym liczyć. Wszystko ma dobre strony i dobry trafny cel umożliwia płynność sprzedażową produktów.

  Reasumując, marketing to termin, który został wprowadzony już kilkadziesiąt lat temu i ma on ogromny wpływ na prosperowanie przedsięwzięcia. Jak również to narzędzie dające efekty, które umożliwiają sprzedaż lepszą o niebo produktów. Wpływają na płynność sprzedażową usług oraz artykułów jakie przedsiębiorstwo oferuje na rynku konsumentom.

  Marketing

 • Kolejne osoby oszukane „na policjanta”

  O oszustwach metodą „na wnuczka” czy „policjanta” zostało już powiedziane i napisane bardzo wiele. I chociaż policjanci w całym kraju prowadzą kampanie edukacyjne i informacyjne o tym jak ustrzec się oszustów działających tą metodą, w dalszym ciągu są osoby, które ulegają manipulacji przestępców i oddają im swoje pieniądze. Przestępcy znowu uderzyli w osoby starsze i posługując się manipulacją doprowadzili do tego, że oddały swoje oszczędności. Pamiętajmy, że policjanci nie żądają od nas wpłaty pieniędzy, nie informują przez telefon o prowadzonych przez siebie działaniach, ani też nie angażują osób postronnych w policyjne akcje.

 • „Dzień z Lubuską Policją na Uniwersytecie Zielonogórskim”

  We wtorek /28.05/ lubuscy policjanci po raz kolejny gościli na Uniwersytecie Zielonogórskim, tym razem na terenie wydziału zamiejscowego w Sulechowie. Studenci, uczniowie szkół średnich oraz mieszkańcy miasta mieli okazję poznać wiele tajników policyjnej pracy i porozmawiać z policjantami z różnych służb.

 • ZGrana Rodzina, Zielonogórski Ośrodek Kultury oraz Prezydent Miasta Zielona Góra zapraszają dzieci małe i duże na Magiczny Dzień Dziecka, czyli same Czary-Mary.
  Już od prawie roku, teren Zielonogórskiego Ogrodu Botanicznego zamieszkują trzy rodziny Pszczół. W tym czasie nie próżnowały i w swoich ulach nagromadziły spore ilości słodkiego przysmaku.
  W piątek 31 maja o godz. 12.00 serdecznie zapraszamy do stodoły z Sękowa na otwarcie wystawy pt. „Chłopskie pojazdy zaprzęgowe.”