• Koncert na 100-lecie

  W minioną środę w Zielonogórskiej Filharmonii odbył się Koncert z okazji 100-lecia Polskiej Policji zorganizowany przez Komendę Miejską Policji w Zielonej Górze i Stowarzyszenie Bezpieczne Miasto. Zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć i posłuchać Reprezentacyjnej Orkiestry Policji z Komendy Głównej Policji w Warszawie, a podczas uroczystości policjanci podziękowali za wsparcie samorządowcom, instytucjom i współpracującym organizacjom z zielonogórskiego powiatu.

 • VI spacer winiarski. Śladami Matyldy z "Winnego miasta" to idealny sposób, żeby przenieść się w świat książki, a przy tym poznać podziemną Zieloną Górę.

  Londyn kojarzy się nam z kultywowaną tradycją, ale jednocześnie jako jedna ze światowych stolic mody. Wiadomo moda się zmienia szybko i Londyn się zmienia w równym tempie. W zmianach remontowych najlepsze wyjście zapewni construction company in london, jak sigma construction uk. Warto korzystać z usług najlepszych renovation company in London, gdy chodzi o flat refurbishment in London.

  Dlaczego Sigma Construction UK?

  Na rynku w zakresie building renovation in London działa wiele godnych polecenia firm, ale warto skorzystać właśnie z usług sigma builders, szczególnie przy projektach kuchni i łazienek. Firma szczyci się dopasowaniem do potrzeb klientów oraz nastawieniem na niwelowanie kosztów związanych z remontami mieszkań. Ich oferta na stronie jest jasno przedstawiona. Wiele powodów przemawia na korzyść tej firmy pośród construction companies in London.

  Jeżeli zależy nam na remoncie pomieszczeń, związanych z wodną instalacją to warto skorzystać z usług Sigma Construction UK. Starają się, by cost of side return extension były, jak najniższe i z góry jasno zaplanowane. To istotne szczególnie przy bathroom refurbishment in London. Sigma Construction UK jako renovation company from London wykonuje także nieszablonowe projekty, jak na przykład wc under stairs. Sigma builders wykorzystują innowacyjne techniki, by jak najlepiej wpasować się w londyńskie warunki, znane w przypadku mieszkań z niewielkich przestrzeni.

  Firma gwarantuje wysoką jakość zarówno przy remontach i odświeżeniu wnętrz, jak i przy pracach powiększających domostwa. Daty i terminy zawsze są wyznaczone konkretnie przed rozpoczęciem działań oraz pilnowane jest, by wszystko szło zgodnie z planem i skończyło się w określonym czasie.

  Najlepsza firma budowlana w Londynie

  Sigma Construction UK to przykład london’s construction company, która dba o szczegółowe projekty, które najlepiej trafiają w upodobania klientów. Profesjonaliści dopasowują udogodnienia i usprawnienia wedle potrzeb zleceniodawców, potrafiąc słuchać i oceniać. Jednocześnie mając na uwadze przystępność cenową i niższe koszty  na przykąłd cost of side return extension in London.

  Niewiele jest building companies in London, które są prawdziwie otwarte na pomysły i potrzeby klientów. Sigma pragnie spełniać i dopasowywać się do klientów, stawiając komunikację na pierwszym miejscu.

  Sigma na tle innych construction companies in London cechuje elastyczność i otwartość, co owocuje unikalnymi i odpowiednio docenianymi przez klientów projektami. Ważną rolę odgrywa jakość projektów. W dodatku, firma pracuje w oparciu o ubezpieczenie z tytułu Public Liability Insurance, co rozwiązuje kwestię ewentualnych odszkodowań i obaw związanych z pracami remontowymi. 

  Jeżeli zależy nam na wysokiej jakości, łatwości w dopasowaniu naszych wymarzonych pomysłów na wnętrza w projektach remontowych oraz atrakcyjnych kosztach to warto zdecydowanie postawić na usługi firmy, która spełnia według opinii byłych klientów takie wymagania, jak Sigma Construction UK. Wiadomo, że nikt nie chce fuszerki i rozczarowania, gdy w grę wchodzi coś tak ważnego, jak nasze cztery ściany - dom. Lepiej stawiać na sprawdzoną jakość, niż później zgrzytać zębami i płakać.

  Jak zamówić odpowiednie koła do przyczepy?

  Właściwy wybór kół do przyczepy ma ogromne znaczenie dla naszego bezpieczeństwa na drodze. W grę wchodzi także bezpieczeństwo innych użytkowników ruchu, a zatem, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby stan techniczny przyczepy zawsze prezentował się bez zarzutu. Wybierając nowe koła do przyczep powinniśmy zwrócić uwagę na szereg istotnych parametrów. Gdzie szukać niezbędnych informacji potrzebnych do zakupu opon i felg dostosowanych do modelu naszej przyczepy?

  Ważnych informacji dostarcza przegląd techniczny

  Podobnie jak w przypadku samochodu osobowego, przyczepa podlega regularnym przeglądom technicznym. Jeżeli planujemy w najbliższej przyszłości zmienić koła, możemy od razu poprosić osobę przeprowadzającą badanie o wypisanie nam najważniejszych parametrów. Wyspecjalizowana osoba doskonale wie, gdzie znaleźć takie dane, dlatego też, taka drobna przysługa nie powinna sprawić żadnego problemu. My natomiast jesteśmy od razu przygotowani do zakupów i możemy przejść do zamawiania odpowiednich opon i felg.

  Oczywiście możemy również samodzielnie spisać niezbędne informacje. W tym celu warto jednak posiłkować się poradnikiem znalezionym w Internecie, ponieważ oznaczenia na oponach i na felgach powie nam niewiele, jeśli nie znamy legendy poszczególnych parametrów.

  Kiedy należy wymienić opony w przyczepie?

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami, opony należy wymienić w momencie, gdy głębokość bieżnika jest mniejsza niż 1,6 mm. W praktyce, już przy wyniku 2 mm można mieć uzasadnione obawy o przyczepność takich opon i warto zastanowić się nad zmianą. Pamiętajmy, że stan techniczny opon w przyczepie jest równie ważny, co w samochodzie osobowym. Od tego zależy nie tylko komfort jazdy, ale również bezpieczeństwo na drodze. Tym bardziej przykry jest fakt, że wielu właściwości przyczep zaniedbuje stan techniczny pojazdu.

  Sprawdź opinie innych klientów

  Co robimy najczęściej przy zakupach internetowych, gdy chcemy przekonać się o jakości produktu? Sprawdzamy opinie innych klientów. Podobnie powinniśmy postąpić w przypadku, gdy interesują nas koła do przyczep, a także same opony lub felgi. Wybór na rynku jest ogromny i czasami ciężko zdecydować się na produkty jednego producenta. Właśnie dlatego warto sięgnąć po poradę ze strony klientów, którzy mogą powiedzieć nam o więcej o proporcji ceny do jakości wykonania. Co szczególnie istotne, w niektórych serwisach możemy sprawdzić oceny wszystkich parametrów interesujących nas produktów.

  Czym kierować się przy wyborze opon?

  Istnieje szereg istotnych parametrów, decydujących o tym, czy zakupione koła będą pasowały do naszej przyczepy. Istotny jest oczywiście rozmiar i średnica, rodzaj bieżnika, dopuszczalna masa całkowita, a także prędkość, do której opony gwarantują bezpieczną jazdą. Ważnym parametrem jest także nośność opon. Wszystkie te parametry należy dostosować do konkretnego zastosowania naszej przyczepy. Musimy uwzględnić nie tylko masę samego pojazdu, ale również wagę całkowitą już po uwzględnieniu pełnego ładunku.

  Cenne informacje dla klientów zawiera index opon, w którym możemy sprawdzić poszczególne parametry przy posiadanym modelu przyczepy. Najprostszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy specjalistów, który także w sklepie online pomogą nam wybrać zarówno całe koła do przyczep, jak również poszczególne elementy. W internetowym sklepie Bohnenkamp, klienci mogą również zdecydować się na zakup kół na zamówienie do swojej przyczepy.

  Zapraszamy na amatorskie zawody MTB, organizowane od 2016 roku w łężyckich lasach przez Stowarzyszenie CURTEZ.
  20 października Stelmet Enea BC Zielona Góra zmierzy się ze zwycięzcą ostatniego sezonu Euroligi - CSKA Moskwa.