• Kolejne osoby oszukane „na policjanta”

  O oszustwach metodą „na wnuczka” czy „policjanta” zostało już powiedziane i napisane bardzo wiele. I chociaż policjanci w całym kraju prowadzą kampanie edukacyjne i informacyjne o tym jak ustrzec się oszustów działających tą metodą, w dalszym ciągu są osoby, które ulegają manipulacji przestępców i oddają im swoje pieniądze. Przestępcy znowu uderzyli w osoby starsze i posługując się manipulacją doprowadzili do tego, że oddały swoje oszczędności. Pamiętajmy, że policjanci nie żądają od nas wpłaty pieniędzy, nie informują przez telefon o prowadzonych przez siebie działaniach, ani też nie angażują osób postronnych w policyjne akcje.

 • „Dzień z Lubuską Policją na Uniwersytecie Zielonogórskim”

  We wtorek /28.05/ lubuscy policjanci po raz kolejny gościli na Uniwersytecie Zielonogórskim, tym razem na terenie wydziału zamiejscowego w Sulechowie. Studenci, uczniowie szkół średnich oraz mieszkańcy miasta mieli okazję poznać wiele tajników policyjnej pracy i porozmawiać z policjantami z różnych służb.

 • ZGrana Rodzina, Zielonogórski Ośrodek Kultury oraz Prezydent Miasta Zielona Góra zapraszają dzieci małe i duże na Magiczny Dzień Dziecka, czyli same Czary-Mary.
  Już od prawie roku, teren Zielonogórskiego Ogrodu Botanicznego zamieszkują trzy rodziny Pszczół. W tym czasie nie próżnowały i w swoich ulach nagromadziły spore ilości słodkiego przysmaku.
  W piątek 31 maja o godz. 12.00 serdecznie zapraszamy do stodoły z Sękowa na otwarcie wystawy pt. „Chłopskie pojazdy zaprzęgowe.”
  8 i 9 czerwca w Muzeum Etnograficznym w Zielonej Górze - Ochli odbędzie się druga edycja "Zielonej Pohulanki".

  Teraz każdy spośród nas większość rzeczy załatwia poprzez internet. To właśnie za pomocą sieci szybciej dokonujemy zakupów, wybieramy dla siebie określone artykuły, poszukujemy informacji bądź rezerwujemy konsultację u specjalisty. Skoncentrujmy się zatem właśnie na takich rezerwacjach.

  System rezerwacji online a wizerunek firmy

  Teraz już wszelkie strony internetowe połączone z usługami prowadzą takie rezerwacje online. Gdy zatem sami prowadzimy gabinet drogeryjny, salon fryzjerski, pensjonat bądź hotel, powinniśmy zastosować profesjonalne programy do rezerwacji. Za pomocą sprawnego systemu, konsumenci mogą bez kłopotu zarezerwować wizytację, o dowolnej godzinie dnia oraz nocy, w odpowiednich porach dostosowanych do swoich możliwości i preferencji. Co najistotniejsze - konsumenci nie są przymuszeni do czekania na właściwe godziny, żeby skontaktować się na wizytę, ponieważ system funkcjonuje bez ustanku, toteż także także w porach, gdy salon jest już dawno zamknięty, czy też nie otworzono go.

  Bardziej specjalistyczny wizerunek

  W interesie spółki jest dbałość o jej specjalistyczny wygląd. Jednym spośród jego modułów złożonych jest podążanie za innowacyjnymi technikami. Klienci lubią korzystać spośród usług podmiotów, gwarantujących im różnorodne ułatwienia oraz niestroniących od nowości. System rezerwacji online jest owego typu sposobem na przyciągnięcie klientów. To ukłon w ich stronę, pokazujący zaangażowanie spółki w polepszanie klasy usług. Konsumenci doceniają to tymże bardziej, iż wielu spośród nich poprzez cały dzień ma dużo na głowie. Planowaniem konsultacji w salonie lub u specjalisty zajmują się właśnie późnym wieczorem. Dzięki systemowi rezerwacji internetowej mają szansę zarezerwowania terminu również po godzinach pracy spółki.

  Oszczędności

  Elektroniczny system rezerwacji zapewnia mnóstwo oszczędności – oraz to także w wymiarze pieniężnym, jak również czasowym. Przede wszystkim nie ma konieczności zatrudniania specjalnego pracownika do obsługi rezerwacji, jaki odbierałby telefony, potwierdzał rezerwacje, przyjmował rezygnacje oraz uzupełniał brak umówionej konsultacji. To wszystko dzieje się za pośrednictwem rezerwacji online. Przenosi się to w sposób bezpośredni na ekonomizacja czasu – pracownicy nie muszą marnować ważnych chwil na rozmowy telefoniczne, natomiast pełen wygospodarowany czas mogą poświęcić na fachową obsługę osób będących w konkretnej chwili w salonie. Ponadto system rezerwacji online pozwoli na planowanie prawie w ostatniej chwili – każdy konsument może zobaczyć przystępność konkretnego terminu oraz umówić się na wizytę chociażby za kilkanaście minut.

  Zasady rezerwacji

  Ilość usług jaka może być równocześnie realizowana. Możliwość anulowania opcjonalnie minimalny czas przed realizacją w jakim można anulować rezerwację. Płatności online. Zaliczkowanie online. Poinformowania email. Poinformowania SMS. W oparciu w rzeczone informacje system prowadzi konsumenta prezentując dostępne sloty według danych zasad. Organizacja korzystająca z systemu rezerwacji poza dostarczaniem komfortowego urządzenia dla konsumenta optymalizuje wewnętrzną strukturę rozładowując kolejki, umożliwiając równomierne obarczenie pracowników i wypełniając niejednokrotnie wolne sloty.

  Informacje dodatkowe

  Sprawdź możliwości Bookero - systemu rezerwacji internetowej dla każdej branży. Zobacz możliwości!

 • Kolejne dwie osoby straciły prawa jazdy za zbyt szybką jazdę

  Zielonogórscy policjanci ruchu drogowego w ciągu jednego popołudnia zatrzymali prawa jazdy dwóm osobom, które przekroczyły prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Obydwa przypadki miały miejsce na Trasie Północnej.

 • Mówienie o atrakcjach turystycznych takiego kraju jak Hiszpania jest bardzo niewdzięczne, ponieważ wymaga wybierania spośród ogromnej liczby miejsc i możliwości, a następnie zmieszczenia ich w krótkim artykule. Jeżeli jednak chcesz zdecydować się na Hiszpanię all inclusive i spędzić swoje wymarzone wczasy, zrobimy co w naszej mocy i przedstawimy Ci najbardziej wyjątkowe miejsca, gdzie wczasy z całą pewnością będą udane. Oto 7 powodów, dla których warto odwiedzić Hiszpanię!

  Hiszpania all inclusive – 7 (i więcej) miejsc dla każdego turysty

  Powód 1 – Majorka i Ibiza

  Mówiąc o wakacjach all inclusive w Hiszpanii, trudno nie zwrócić uwagi przede wszystkim na niezwykłe wyspy, jakie należą do tego kraju. Wakacyjnymi rajami wydają się być szczególnie Majorka oraz Ibiza, gdzie temperatura powietrza rzadko spada poniżej 20 stopni Celsjusza, a piaszczyste plaże i ciepłe, czyste morze, pozwalają na zażywanie wspaniałych kąpieli. Wybierając wczasy w Hiszpanii właśnie tutaj, możesz również liczyć na bardzo bogatą ofertę gastronomiczną, wspaniałe lokale oraz zabawę do białego rana – w licznych klubach, a nawet na plażach!

  Powód 2 – Teneryfa

  Teneryfa to kolejna wyspa, która jednak różni się znacznie od innych. Oczywiści również tutaj zyskasz możliwość plażowania we wspaniałych warunkach i uprawiania sportów wodnych, jednak tym, co z pewnością zwróci Twoją uwagę, będzie potężny wulkan, będący wizytówką wyspy. Teide to gigantyczna góra, której szczyt jest najwyższym w Hiszpanii – oczywiście wulkan jest w pełni bezpieczny dla turystów, dlatego warto podążyć jego szlakami, które przypominają swoimi krajobrazami panoramę Księżyca.

  Powód 3 – Costa Brava

  Costa Brava jest regionem, który bardzo często wybierają turyści – nie tylko ze względu na pięknie położone kurorty i niezwykłe plaże, nierzadko otoczone imponującymi klifami, ale również ze względu na bliskość Barcelony i Girony, które zdecydowanie warto odwiedzić. Bardzo często organizowane są tu wakacje last minute i all inclusive w Hiszpanii, dlatego też warto zwrócić na nie uwagę.

  Hiszpania all inclusive, czyli 7 powodów, dla których warto ją odwiedzić

  Powód 4 – Costa del Sol

  Jeżeli udajesz się na wczasy do Hiszpanii po to, aby doskonale się bawić – wybierz Costa del Sol. Znajduje się tutaj ogromna liczba dyskotek, klubów i restauracji, a słońce świeci tu przez 300 dni w roku, dlatego trafienie na piękną pogodę nie jest trudne. Dodajmy do tego piękne plaże, smaczną kuchnię i… już możemy rezerwować bilety!

  Powód 5 – Costa Blanca

  Hiszpania all inclusive to również Costa Blanca, która ma dwie twarze – z jednej strony są to miejscowości i kurorty odwiedzane chętnie przez turystów i dające możliwość doskonałej zabawy, a z drugiej spokojniejsze miejsca, gdzie można szukać wyciszenia. To również wspaniałe Alicante, a także zatoki i jaskinie - jedne z najpiękniejszych na świecie.

  Powód 6 – Costa Dorada

  Wyspy Hiszpanii są piękne i różnorodne, podobnie jak jej regiony. Dowodem na to jest Costa Dorada, gdzie oprócz imponujących miejsc do plażowania, będziesz mógł poznać też bogatą historię i oglądać piękne pejzaże Złotego Wybrzeża. To doskonałe miejsce do spędzenia wakacji całą rodziną!

  Powód 7 - Madryt i Barcelona

  Oczywiście mówiąc o Hiszpanii all inclusive i wymarzonych wczasach, trudno byłoby pominąć największe miasta w tym kraju, które jednocześnie uważane są za jedne z najbardziej atrakcyjnych w całej Europie. Madryt, czyli stolica Hiszpanii oraz Barcelona, którą warto podążyć szlakiem Gaudiego, to ogrom zabytków, atrakcji turystycznych i wspaniałej oferty kulturalnej oraz rozrywkowej. Jednym słowem – to miejsca, które polecane są każdemu i dzięki którym Twoje wakacje w Hiszpanii z całą pewnością będą wyjątkowe.

  Hiszpania last minute to doskonała szansa na najlepsze wakacje życia – nie ma więc co się zastanawiać, a jedynie wybrać region, wyspę lub miejscowość i skierować się na Półwysep Iberyjski. Z całą pewnością nie będziesz żałować swojej decyzji!