Komisariat I Policji w Zielonej Górze poszukuje kobiety i 3 mężczyzn, którzy w nocy z 17 na 18 września 2023 roku uszkodzili i okradli winobraniowe stoisko przy Alei Niepodległości w Zielonej Górze. Wszystkich z Państwa, którzy rozpoznają osoby na zdjęciach prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z komisariatem.

Komisariat I Policji w Zielonej Górze prowadzi postępowanie w sprawie uszkodzenia oraz okradzenia z towaru i sprzętu stoiska winobraniowego, usytuowanego przy Alei Niepodległości 12. Kobieta oraz trzech mężczyzn zniszczyli roletę stoiska oraz ukradli między innymi wózek transportowy, napoje, chłodziarkę, halogen i girlandy świetlne. Wartość strat wyniosła 1980 złotych.  Do zdarzenia doszło w nocy z 17 na 18 września 2023 roku.

Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjantki prowadzącej postępowanie i wydał zarządzenie o upublicznieniu wizerunku podejrzewanych osób. Wizerunki sprawców zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu miejskiego.    

Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby widoczne na zdjęciach, proszone są o kontakt osobisty z Komisariatem I Policji w Zielonej Górze – Osiedle Pomorskie 8a, telefoniczny pod numerami: 47 7951353, 47 7951311 lub z dyżurnym jednostki pod numerem 47 7952411 bądź mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

  • #1
  • #2
  • #4
  • #5