Policja Zielona Góra: Kandydacie do Policji sprawdź swoją sprawność
19 grudnia (środa) w godzinach 11.00 13.00 każdy chętny do służby w Policji może wspólnie z policyjnymi instruktorami sprawdzić na czym polega test sprawności fizycznej i poćwiczyć pokonywanie toru przeszkód. Zapraszamy do hali sportowej przy ul. Strzeleckiej 22 w Zielonej Górze.
Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. jest inicjatorem doskonalenia umiejętności sprawnościowych dla wszystkich osób, które wiążą swą przyszłość z Policją. Policyjni instruktorzy na specjalnie przygotowanych torach przeszkód demonstrują prawidłowe wykonanie zadania. Pokonanie toru przeszkód jest jednym z elementów postępowania kwalifikacyjnego, który czeka kandydatów do służby w Policji. TSF czyli test sprawności fizycznej polega na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Test zostaje zaliczony, jeśli kandydat uzyska czas określony jako minimalny do jego zaliczenia, wynoszący - 1 min 41 s. Tor przeszkód oraz normy czasowe przeliczane na punkty są jednakowe zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.
Lubuska Policja w trosce o jak najlepsze przygotowanie kandydatów zorganizowała spotkania z wyszkolonymi instruktorami Policji, którzy podczas zajęć będą demonstrować prawidłowość tego etapu kwalifikacyjnego i korygować ewentualne błędy kandydatów. Takie spotkanie daje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i sprawności, a instruktorzy chętnie podpowiedzą jak technicznie pokonywać przeszkody, aby zrobić to sprawie, szybko i zmieścić się w założonym czasie. Spotkania takie organizowane dla kandydatów cieszyły się zawsze dużą popularnością. Zapraszamy wszystkich chętnych!
Kandydaci do służby w Policji oraz osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji, chcący przygotować się do testu sprawności fizycznej i przystąpić do próby pokonania elementów toru przeszkód, będą mieli możliwość poćwiczyć:
19 grudnia 2018 r. w sali gimnastycznej obiektu KWP w Gorzowie Wlkp. zlokalizowanym w Zielonej Górze przy ul. Strzeleckiej 22 w godz. 11:00 - 13:00
Komendant Główny Policji podjął decyzję o przesunięciu terminu przyjęcia do służby w Policji z dnia 27 grudnia br. na dzień 31 grudnia 2018 r.
Od dnia 16 czerwca 2018 r. dokumenty od kandydatów do służby w Policji przyjmowane będą we wszystkich jednostkach garnizonu lubuskiego (za wyjątkiem KMP w Gorzowie Wlkp.) również w soboty i niedziele
Komenda Miejskiej Policji w Zielonej Górze,
zgora.lubuska.policja.gov.pl/
zgora.lubuska.policja.gov.pl/go2/serwis-informacyjny/aktualnosci/27698,Kandydacie-do-Policji-sprawdz-swoja-sprawnosc.html
Ostatnie Artykuły

Czerwieńsk kręci kilometry i liczy na awans w rowerowej rywalizacji

Twórca implantów kręgosłupowych odebrał w Zielonej Górze złoty medal

ZOK po termomodernizacji wraca do domu - od maja na Festiwalowej 3

Majowy wieczór w parku miejskim połączy koncert i kino pod gołym niebem

Gwiazdy teatru i jazzu wypełnią Zieloną Górę podczas artystycznych spotkań

Z Łucka do szkolnego indeksu – uczeń III LO z Zielonej Góry w czołówce Polski

Zielonogórska drogówka ruszyła na ulice, sezon motocyklowy zaczyna się groźnie

Kargowa otwiera sezon rowerowy z trasami dla rodzin i walczących o kilometry

Kargowa szykuje sprzątanie świata z finałem przy ognisku

Bezpieczne gospodarstwo może przynieść nagrody i ocenę ekspertów

Barcikowice i Zatonie połączy nowa kładka nad Śląską Ochlą

Hala CRS zamieni się w laboratorium przyszłości Zielonej Góry

BMW stanęło na środku Ptasiej. Policjanci ruszyli z pomocą

