Szybko i za darmo to słowa klucz. A jeśli jeszcze można dostać... Kto się nie skusi? Wbrew pozorom scenariusz całkiem realny jeśli chodzi o pożyczki krótkoterminowe. A w okresie świąt szybkie zdobycie pieniędzy na niezbędne wydatki może okazać się konieczne. Jak zatem otrzymać takie zwrotne wsparcie?

Szybko i bez formalności

Chwilówki przede wszystkim to brak zbędnych formalności, który znacząco przyspiesza proces weryfikacji, zresztą mało szczegółowy. W gruncie rzeczy sprawdzenie danych zwykle polega na zebraniu informacji z dowodu osobistego, co pozwala podpisać umowę oraz zweryfikowaniu kontaktu. Niektóre firmy sprawdzają dodatkowo historię kredytową pod kontem zaległości w spłatach. Dzięki takiej uproszczonej metodyce działania pieniądze mogą trafić na konto pożyczkobiorcy przy sprzyjających wiatrach nawet w ciągu godziny.

Za darmo - czy to możliwe?

Trudno uwierzyć, że coś w tym świecie może być jeszcze za darmo, a już w ogóle pieniądze. Oczywiście, sformułowanie za darmo jest chwytem marketingowym, jednak całkiem zgodnym z prawdą. Pożyczka krótkoterminowa może być darmowa, czyli nie obciążona dodatkowymi opłatami, jeśli oddasz ją w terminie zawartym w umowie. Zwykle termin ten wynosi 30 dni, ale może się zdarzyć, że będzie krótszy. Jak uzyskać taką pożyczkę?

Jak dostać pożyczkę szybko i za darmo?

Wyszukaj firmę pożyczkową, która oferuje pierwszą pożyczkę za darmo (warunek - nie mogłeś być wcześniej ich klientem). Do takich pożyczkodawców należą aktualnie między innymi:

  • Lendon,
  • Kuki,
  • Wandoo,
  • Vivus,,
  • Smart pożyczka,
  • i inne.

Złóż formularz przez stronę internetową i poczekaj na kontakt telefoniczny.
Poddaj się telefonicznej weryfikacji i oczekuj na środki.
Od momentu podpisania umowy rozpoczyna się okres naliczania bezpłatnego korzystania z udzielonych środków. Należy pamiętać, że pożyczka krótkoterminowa to nie sposób na zarobienie pieniędzy i będzie bezpłatna jedynie wtedy, gdy zwrócimy ją na czas.

Ile można pożyczyć za darmo?

Ponieważ darmowa pożyczka jest tą pierwszą, kwoty nie są wysokie. Wahają się w granicach 500 do 1000 zł. Taka suma jest w miarę bezpieczna dla pożyczkodawcy i zwykle możliwa do spłaty przez klienta. Kolejne, już płatne pożyczki będą miały wyższy limit kredytowy.

Na czym zarabia firma oferująca darmową pożyczkę?

Pożyczkodawca liczy na to, że zdecydujesz się skorzystać z oferty jeszcze raz. Wtedy poniesiesz odpowiednio wysokie koszty. W gruncie rzeczy jest to bardzo prawdopodobne, ponieważ pożyczanie pieniędzy bardzo uzależnia. Jeśli zatem zdecydujesz się na darmową pożyczkę, uwzględnij ryzyko i nie daj się wpędzić w spiralę długów.