Wynajem długoterminowy samochodów jest rozwiązaniem dedykowanym zarówno właścicielom przedsiębiorstw, jak również osobom fizycznym – to sposób na mobilność, który nie będzie kosztował Cię wiele i który pozwoli spełnić marzenia o komfortowym oraz bezpiecznym podróżowaniu każdego dnia. Jedną z opcji, jaką otrzymujesz, jest Mazda na abonament, a więc pojazdy jednego z najbardziej cenionych japońskich producentów, które są cenione za doskonały wygląd, parametry oraz niezawodność. Sprawdźmy czy rzeczywiście jest to rozwiązanie, które będzie dla Ciebie opłacalne!

Mazda na abonament – czy to rozwiązanie dla mnie?

Najem długoterminowy samochodów klasy premium to usługa coraz popularniejsza – wynika to przede wszystkim z jakości pojazdów, z których możesz skorzystać. Mazda abonament daje Ci taką jakość, szczególnie w sytuacji, gdy wybierzesz jeden z najnowszych modeli z górnej półki – mowa tutaj o Mazda 3 Skyenergy, Mazda Mazda 3 Skymotion czy Mazda CX-5 Skyenergy. Wszystkie wymienione modele aut to przede wszystkim niezawodność i doskonałe parametry, które tkwią we wnętrzu przepięknych, stylowych pojazdów, dzięki którym bez wątpienia zrobisz wrażenie na wielu osobach. Stawiając na fabrycznie nową Mazdę, możesz liczyć na satysfakcjonujące przyspieszenie i zużycie paliwa, a także komfort – wnętrza tych pojazdów to nie tylko elektryczne szyby czy klimatyzacja, ale również niezwykle wygodne fotele.

Mazda na abonament jest więc opcją skierowaną do osób, które będą użytkowały samochód często i które będą chciały za jego pomocą realizować swoje cele – zarówno te prywatne, jak i zawodowe.

Co otrzymujesz w ramach wynajmu?

Poza tym, że skorzystasz z wysokiej jakości pojazdu, stawiając na najem długoterminowy samochodu, zyskasz również bardzo wiele korzyści – począwszy od optymalizacji kosztów (możliwość wliczenia wynajmu do kosztów uzyskania przychodów i niska miesięczna opłata), a skończywszy na odpowiednio dopasowanej do własnych potrzeb konstrukcji oferty.

Zyskasz:

  • nowy, zarejestrowany samochód z gwarancją fabryczną na cały okres trwania umowy,
  • pełen pakiet ubezpieczeń, łącznie z OC, AC i Assistance,
  • wysoki limit kilometrów, zwykle 30-40 tysięcy, z możliwością jego podwyższenia,
  • zarządzanie szkodami i bezpłatne usługi serwisowe,
  • możliwość skorzystania z samochodu zastępczego,
  • przechowywanie i wymianę opon, np. na zimę.

Co więcej – najem długoterminowy samochodu jest usługą bardzo elastyczną, dzięki której będziesz mógł np. wyjeżdżać za granicę czy samodzielnie zdecydować o tym, czy po zakończeniu umowy przedłużysz ją (brak konieczności wykupu auta!). Warto również wspomnieć o bardzo prostych i szybkich formalnościach, które ograniczają się do zarezerwowania samochodu za pomocą formularza internetowego, a także podpisania umowy przy odbiorze auta.

Czy Mazda na abonament to usługa dla mnie?

O tym musisz zdecydować sam – warto jednak zaznaczyć, że to oferta nie tylko dla klientów biznesowych, a wynajem długoterminowy dla osób fizycznych cieszy się ostatnio rosnącą popularnością. Jeżeli chcesz zyskać mobilność i jednocześnie zoptymalizować swoje koszty, postaw na to rozwiązanie, które jest coraz chętniej polecane i w większości przypadków korzystniejsze niż leasing operacyjny!

Mazda na abonament – czy to się opłaca?