Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zielona Góra

Kurs PapaSEO

Chyba każdy pozycjoner w Polsce zna postać Grzegorza Strzelca (od niedawna zwanego również PAPA SEO). Słynie on ze swojego podejścia do SEO, które można określić w kilku słowach: rób wszystko na 100%. Jego bogate doświadczenie oraz rozbudowane portfolio budował współpracując z czołowymi markami (gigantami w biznesie). Można tutaj wymienić między innymi współpracę z Discovery (właściciel TVN) czy czy chociażby samym Onetem. Potrafi on osiągnąć efekty w pozycjonowaniu, które wprowadzają w osłupienie niejednego "Seowca" w branży.

Autor kursów PapaSEO bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą na licznych konferencjach marketingowych, na których prezentuje własne podejście do SEO i doświadczenie. Jest także uczestnikiem wielu grup zrzeszających seowców nie tylko z kraju. Organizuje specjalistyczne szkolenia branżowe w różnych częściach Polski (zawitał również do Zielonej Góry). Wiele osób chcących poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny SEO skorzystało już z jego szkoleń zdobywając cenne doświadczenie pozycjonerskie. Niejednokrotnie bywało, że zainteresowanie szkoleniami było tak ogromne, iż miejsca na szkolenia były wyprzedawane w danym mieście i specjalista SEO musiał powracać ze swoimi kursami do danej miejscowości.

Kurs PAPA SEO od specjalisty dla specjalistów - nowe podejście do marketingu internetowego

Sytuacja pandemiczna na świecie jest coraz poważniejsza. Nie sprzyja ona również organizacji szkoleń stacjonarnych dla większych grup odbiorców. Grzegorz Strzelec doskonale przygotował się na te okoliczności i wdrożył specjalistyczny kurs online z branży SEO. W pierwszej kolejności wdrożył profesjonalne rozbudowane wideo-studio specjalnie na potrzeby szkoleń. Jego powstanie śledzić można było na grupach SEOwców. Niejednokrotnie Grzegorz uchylał rąbka tajemnicy obrazując sów projekt kursów online - prezentował listy tematów, podsyłał materiały demo. Wielu specjalistów z branży marketingu sięga po owoc tych prac. Kursy o kompleksowym pozycjonowaniu stron w Google prowadzone przez znanego specjalistę z branży cieszą się popularnością i stale są rozwijane, aby zapewnić kompleksową i pełną wiedzę SEO.

Kurs PAPA SEO od Grzegorza "PapaSEO" Strzelca - szkolenie dla pozycjonerów (również w Zielonej Górze). Jednorożec SEO i jego tajemnicze znaczenie

Jednorożec SEO - mityczna bestia pozycjonowania

UWAGA: tekst, który czytasz, powstał na potrzeby próby uwidocznienia w Google słowa kluczowego PAPASEO, PAPA SEO oraz popularnego ostatnio hasła jakim jest jednorożec SEO. Nikogo nie chcieliśmy przez ten tekst obrazić ani ośmieszyć. Kurs Grzegorza Strzelca, o którym piszemy powyżej, jak najbardziej z czystym sumieniem polecamy i szanujemy autora jako wybitnego fachowca w branży pozycjonerskiej. Kurs ten również osobiście zamówiliśmy i opłaciliśmy z góry na pełny rok do przodu. Pozostaje jednak sprawa pojęcia "Jednorożec SEO". Z czym się to je? Co to tak na prawdę oznacza? To nic konkretnego, znaczenie jest raczej ogólne. Można więc założyć, że potężny (mityczny) jednorożec może być w gruncie rzeczy swoistym "świętym gralem" wszystkich specjalistów SEO działających w temacie optymalizacji stron internetowych pod Google (w teorii również i Bing, jednak specjalizuje się w tym tylko jedna agencja w skali całej Europy wschodniej).

Sprawdź - https://papaseo.com/