Awaria wodociągu na Wyszyńskiego i sąsiednich ulicach - trwają prace naprawcze

1 min czytania
Awaria wodociągu na Wyszyńskiego i sąsiednich ulicach - trwają prace naprawcze

W rejonie jednej z zielonogórskich ulic doszło do nagłego przerwania dostaw wody. Na miejscu pracują służby techniczne, a informacja o awarii pojawiła się w komunikacie miejskiej spółki wodociągowej. Mieszkańcy muszą się liczyć z utrudnieniami przez kilka godzin, firma przeprasza za niedogodności.

Zgłoszenie o awarii dotarło z biura Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o.. Przerwa w dostawie wody obejmuje wybrane budynki w rejonie ul. Wyszyńskiego i pobliskich ulic. Dokładne adresy, które zostały wymienione przez spółkę, to:

  • Wyszyńskiego 8 i Wyszyńskiego 10
  • Kaczmarskiego 1 i Kaczmarskiego 2
  • ul. Anieli Krzywoń — nieparzyste numery od 1 do 23

Na miejscu trwają prace naprawcze; według informacji przekazanej przez spółkę przewidywany czas usunięcia awarii to godz. 15:00. Za powstałe utrudnienia firma przeprasza i prosi o wyrozumiałość.

na podstawie: Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja.

Autor: krystian