Ważna zmiana dla osób, które chcą się spisać samodzielnie w PSR. Od poniedziałku 23 listopada br. na przeprowadzenie samospisu rolnicy mają 2 dni od momentu pierwszego skutecznego zalogowania do aplikacji.
 
 
 
 
Po upływie 2 dni, logowanie do formularza nie będzie możliwe. Z rolnikami, którzy w tym czasie nie zakończą uzupełniania formularza skontaktuje się rachmistrz. Wcześniej termin ten wynosił 14, później 5 dni, ale ze względu na to, że spis wkrótce dobiega końca,  został ograniczony do 2 dni.

 

Przypominamy jednocześnie, że Powszechny Spis Rolny trwa do 30 listopada br. Jeśli użytkownik gospodarstwa rolnego nie dokona samospisu skontaktuje się z nim rachmistrz.

 

Szanowni Państwo,

Prosimy o zintensyfikowanie działań promocyjnych dotyczących PSR 2020 !  To już ostatnie dni, kiedy rolnicy mogą dokonać obowiązku spisowego !

 

Prosimy m.in. o zwrócenie się bezpośrednio do:

•             dyrektora szkoły w Państwa gminie z prośbą o przesłanie przez dziennik elektroniczny informacji o kończącym się Powszechnym Spisie Rolnym;

•             proboszcza parafii o zwrócenie się z apelem do wiernych podczas niedzielnej mszy kościelnej;

•             sołtysa/burmistrza o apel do rolników w Państwa gminie aby spełnili obowiązek wzięcia udziału w Powszechnym Spisie Rolnym.