Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza młodych artystów do konkursów miejskich
W świecie, gdzie kultura i sztuka łączą ludzi, Zielonogórski Ośrodek Kultury otwiera drzwi dla młodych talentów. Przed nami kolejna edycja Lubuskich Konfrontacji Artystycznych 2024, gdzie uczniowie naszych szkół mają niepowtarzalną okazję zaprezentować swoje umiejętności i pasje. To nie tylko czas rywalizacji, ale przede wszystkim możliwość wymiany doświadczeń z rówieśnikami z całego regionu. Nie zwlekaj, zgłoś swój udział już dziś!
  1. Zgłoszenia do miejskich finałów Lubuskich Konfrontacji Artystycznych przyjmowane są w ciągu najbliższych dni.
  2. Młodzi fotografowie mogą wziąć udział w konkursie "PO NITCE DO...", z szansą na wygranie atrakcyjnych nagród.
  3. Dziecięcy i Młodzieżowy Festiwal Piosenki zaprasza wokalistów do udziału w dniach 16-17 kwietnia.
  4. Konkurs Recytatorski to okazja dla uczniów, by zaprezentować swój talent na scenie Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.

Zielonogórski Ośrodek Kultury po raz kolejny staje się miejscem, gdzie młodzi artyści mogą poczuć magię sceny i podzielić się swoją pasją z innymi. W ramach Lubuskich Konfrontacji Artystycznych 2024, uczniowie mają szansę wykazać się w różnych dziedzinach artystycznych. Czy to poprzez obiektyw aparatu, moc głosu czy siłę słowa, każdy ma szansę na wyrażenie siebie i zdobycie cennych doświadczeń.

W konkursie fotograficznym "PO NITCE DO..." uczestnicy będą mogli pokazać, jak marzenia, myśli i pragnienia można zamknąć w jednym kadrze. Z kolei miłośnicy muzyki będą mieli okazję stanąć na scenie podczas Dziecięcego i Młodzieżowego Festiwalu Piosenki, który odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia. Dla tych, którzy wolą słowo mówione, organizowany jest Konkurs Recytatorski, który da możliwość zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich.

Laureaci poszczególnych konkursów nie tylko otrzymają atrakcyjne nagrody, ale także nominacje do wojewódzkich finałów, co jest doskonałą okazją do zaprezentowania swoich talentów na szerszym forum. To wyjątkowa szansa na rozwój osobisty, zdobycie nowych doświadczeń oraz spotkanie osób z podobnymi pasjami.

Podjęcie wyzwania i uczestnictwo w konkursach to doskonały sposób na sprawdzenie swoich sił i umiejętności. Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich chętnych uczniów, by podzielili się swoją pasją i talentem z innymi. Niech ten czas konkursów stanie się dla Was niezapomnianą przygodą!


Zielonogórski Ośrodek Kultury