ZOK zaprasza na koncert pełen humoru i muzyki z Ireneusz Krosny Trio
Zapraszamy na wieczór pełen muzyki i humoru z Ireneuszem Krosnym i jego Trio w Hydro(za)gadce! Ten niezwykły koncert, łączący talent muzyczny z komediowym geniuszem, obiecuje dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Nie przegap okazji, by doświadczyć tego wyjątkowego wydarzenia.
  1. Koncert "Humor i Muzyka" odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 18:00.
  2. Ireneusz Krosny, znany jako mim komiczny, tym razem zaskoczy publiczność swoimi muzycznymi zdolnościami.
  3. Wraz z Ireneuszem Krosnym wystąpią utalentowani muzycy: Maciej Kitajewski na kontrabasie i Przemek Borowiecki na perkusji.
  4. Bilety w cenie 60 zł dostępne na portalu abilet.pl oraz na godzinę przed koncertem, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane.

Miejsce, które stanie się areną tego wyjątkowego wydarzenia, Hydro(za)gadka przy ul. Festiwalowej 3, już niebawem wypełni się dźwiękami muzyki i śmiechem. Ireneusz Krosny, artysta z duszą mima i sercem muzyka, połączył swoje dwie pasje, tworząc Ireneusz Krosny Trio. Pomimo że większość zna go przede wszystkim z występów komediowych, Krosny od lat rozwija swoje umiejętności muzyczne, co teraz zaowocowało nowym projektem.

Towarzyszyć mu będą dwaj znakomici muzycy. Maciej Kitajewski, absolwent Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach, to kontrabasista z nominacją do nagrody Fryderyk 2022 w kategorii Fonograficzny Debiut Roku – Jazz. Jego doświadczenie obejmuje współpracę z czołowymi artystami zarówno z Polski, jak i ze świata. Przemek Borowiecki, również absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, wirtuoz perkusji, współpracował z takimi gwiazdami jak Maciej Maleńczuk czy Monika Brodka. Razem tworzą zgrany zespół, który z pewnością zapewni publiczności niezapomniane wrażenia.

Koncert "Humor i Muzyka" to rzadka okazja, by zobaczyć Ireneusza Krosnego w roli, która odsłania kolejną stronę jego artystycznej duszy. To wydarzenie to nie tylko szansa na posłuchanie wysokiej jakości muzyki, ale również na śmiech i rozrywkę, jaką gwarantuje obecność tego wybitnego mimu na scenie. Nie przegapcie tej wyjątkowej nocy pełnej niespodzianek i doskonałej zabawy!


ZOK