Weź udział w badaniu Indeks Zdrowych Miast i oceń swoje miasto

Masz 15 minut? Weź udział w badaniu, które sprawdza, jak dobrze nasze miasto dba o zdrowie mieszkańców – to część ogólnopolskiego projektu, którego wyniki trafią do Indeksu Zdrowych Miast.
- Mieszkańcy naszego miasta: wypełnij ankietę i wpłynij na Indeks Zdrowych Miast
- Weź udział do 25 sierpnia 2025 i poświęć mniej niż 15 minut
Mieszkańcy naszego miasta: wypełnij ankietę i wpłynij na Indeks Zdrowych Miast
Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w ankiecie w ramach inicjatywy Healthy Cities — wielowymiarowego projektu dotyczącego zrównoważonego rozwoju i jakości życia. Badanie ma na celu ocenę, w jaki sposób polskie miasta troszczą się o podstawowe obszary związane ze zdrowiem ich mieszkańców.
Prace nad badaniem prowadzą eksperci Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie we współpracy z Fundacją Gospodarki i Administracji Publicznej (GAP) oraz Grupą LUX MED. Efektem zbieranych opinii jest powstający Indeks Zdrowych Miast, który pokaże, jak samorządy radzą sobie z usługami publicznymi wpływającymi na jakość życia i zdrowie.
Weź udział do 25 sierpnia 2025 i poświęć mniej niż 15 minut
Badanie obejmuje 23 pytania. Wypełnienie ankiety nie zajmie więcej niż 15 minut. Formularz jest całkowicie anonimowy — karta do głosowania nie zawiera informacji identyfikujących respondenta.
Ankieta będzie realizowana do 25 sierpnia 2025 r. Zachęcamy do udziału wszystkich, którzy chcą wyrazić opinię o jakości usług publicznych oraz o działaniach władz miejskich wpływających na zdrowie i codzienne życie mieszkańców.
Twoje głosy mają znaczenie — im więcej odpowiedzi, tym pełniejszy obraz sytuacji w mieście i większa wartość Indeksu Zdrowych Miast. To szansa, żeby lokalne potrzeby i priorytety trafiły na listę tematów do rozmów z urzędem miasta i służbami zdrowia.
Na podst. UM Zielona Góra
Ostatnie Artykuły

Czerwieńsk kręci kilometry i liczy na awans w rowerowej rywalizacji

Twórca implantów kręgosłupowych odebrał w Zielonej Górze złoty medal

ZOK po termomodernizacji wraca do domu - od maja na Festiwalowej 3

Majowy wieczór w parku miejskim połączy koncert i kino pod gołym niebem

Gwiazdy teatru i jazzu wypełnią Zieloną Górę podczas artystycznych spotkań

Z Łucka do szkolnego indeksu – uczeń III LO z Zielonej Góry w czołówce Polski

Zielonogórska drogówka ruszyła na ulice, sezon motocyklowy zaczyna się groźnie

Kargowa otwiera sezon rowerowy z trasami dla rodzin i walczących o kilometry

Kargowa szykuje sprzątanie świata z finałem przy ognisku

Bezpieczne gospodarstwo może przynieść nagrody i ocenę ekspertów

Barcikowice i Zatonie połączy nowa kładka nad Śląską Ochlą

Hala CRS zamieni się w laboratorium przyszłości Zielonej Góry

BMW stanęło na środku Ptasiej. Policjanci ruszyli z pomocą

