Zielonogórski Stelmet ufundował dwie skrzynie na karmę dla schroniska

Wielki gest dla zwierząt ze strony firmy Stelmet: dwie solidne skrzynie na karmę trafiły do miejskiego schroniska, zabezpieczając zapasy przed gryzoniami i ułatwiając codzienność opiekunów.
- Zielona Góra dziękuje – zobacz, co przekazał Stelmet dla schroniska
- Przyjdź bliżej: kto oficjalnie wręczył podziękowania w schronisku w Zielonej Górze
Zielona Góra dziękuje – zobacz, co przekazał Stelmet dla schroniska
Firma Stelmet z Zielonej Góry przekazała schronisku dla bezdomnych zwierząt dwa drewniane pojemniki na karmę. To praktyczne rozwiązanie z myślą o bezpieczeństwie żywności dla podopiecznych placówki – skrzynie zostały wyłożone stalą, co ma chronić zapasy przed gryzoniami.
Nowe pojemniki wyróżnia przemyślana konstrukcja: mają dużą pojemność, wyposażono je w podpórki na wieko ułatwiające dostęp, a jedna ze skrzyń dodatkowo stoi na kółkach, co ułatwi przemieszczanie pełnych zasobów po terenie schroniska.
Przyjdź bliżej: kto oficjalnie wręczył podziękowania w schronisku w Zielonej Górze
W ramach działań uhonorowano darczyńcę. Dyrektor schroniska, Krzysztof Rukojć, oraz Joanna Pieniężna, dyrektor departamentu strategii zarządzania miastem w Urzędzie Miasta Zielona Góra, uroczyście przymocowali do skrzyń tabliczki pamiątkowe z podziękowaniem za wsparcie.
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni zielonogórskiej firmie Stelmet za ogromne wsparcie dla miejskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt!
Takie dary ułatwiają codzienną pracę opiekunów i poprawiają warunki przechowywania darów od mieszkańców i firm. To przykład współpracy biznesu i miasta na rzecz bezdomnych zwierząt, który ma praktyczne przełożenie na komfort zwierząt oraz pracę schroniska.
(mg)
Fot. Bartosz Mirosławski
Na podst. UM Zielona Góra
Ostatnie Artykuły

Czerwieńsk kręci kilometry i liczy na awans w rowerowej rywalizacji

Twórca implantów kręgosłupowych odebrał w Zielonej Górze złoty medal

ZOK po termomodernizacji wraca do domu - od maja na Festiwalowej 3

Majowy wieczór w parku miejskim połączy koncert i kino pod gołym niebem

Gwiazdy teatru i jazzu wypełnią Zieloną Górę podczas artystycznych spotkań

Z Łucka do szkolnego indeksu – uczeń III LO z Zielonej Góry w czołówce Polski

Zielonogórska drogówka ruszyła na ulice, sezon motocyklowy zaczyna się groźnie

Kargowa otwiera sezon rowerowy z trasami dla rodzin i walczących o kilometry

Kargowa szykuje sprzątanie świata z finałem przy ognisku

Bezpieczne gospodarstwo może przynieść nagrody i ocenę ekspertów

Barcikowice i Zatonie połączy nowa kładka nad Śląską Ochlą

Hala CRS zamieni się w laboratorium przyszłości Zielonej Góry

BMW stanęło na środku Ptasiej. Policjanci ruszyli z pomocą

