30-lecie Domu Dziennego Pobytu w Sulechowie. Wicestarosta Agnieszka Szeląg obecna

30 lat działalności Domu Dziennego Pobytu Emeryta i Rencisty w Sulechowie — jubileusz pełen uśmiechów, badań i artystycznych występów. Zobacz, kto odwiedził seniorów i jakie atrakcje przygotowano dla podopiecznych.
- Przyjdź i poczuj atmosferę Sulechowa — Dom Dziennego Pobytu świętuje 30 lat
- Dołącz do gratulantów i poznaj kto odwiedził placówkę
- Zadbano o zdrowie i dobrą zabawę — co działo się podczas jubileuszu
Przyjdź i poczuj atmosferę Sulechowa — Dom Dziennego Pobytu świętuje 30 lat
2 września 2025 roku Dom Dziennego Pobytu Emeryta i Rencisty w Sulechowie obchodził trzydziestolecie swojej działalności. To miejsce od lat daje seniorom przestrzeń do spotkań, aktywności oraz wzajemnego wsparcia, a jubileusz zgromadził przedstawicieli samorządu powiatowego oraz personel placówki i jej podopiecznych.
Dołącz do gratulantów i poznaj kto odwiedził placówkę
W wydarzeniu wzięli udział m.in. Agnieszka Szeląg, Wicestarosta Zielonogórska, oraz Czesław Hołołub, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego. Wicestarosta skierowała podziękowania do dyrekcji i pracowników placówki za codzienne zaangażowanie:
W swoim wystąpieniu wicestarosta Agnieszka Szeląg dziękowała osobom, które „z oddaniem i sercem każdego dnia wspierają swoich podopiecznych, dając im poczucie bezpieczeństwa i zapewniając godne warunki do życia” oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tworzenia i rozwoju placówki.
Podopiecznym złożyła życzenia zdrowia, pogody ducha i wielu lat w otoczeniu dobrych ludzi.
Zadbano o zdrowie i dobrą zabawę — co działo się podczas jubileuszu
Uczestnicy jubileuszu mogli skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych, które były dostępne podczas wydarzenia. Organizatorzy zadbali też o poczęstunek i tort oraz oprawę artystyczną — występy dostarczyły uczestnikom wiele radości i integracji.
Dom Dziennego Pobytu w Sulechowie pozostaje miejscem, w którym seniorzy znajdują wsparcie, możliwość aktywnego spędzania czasu i budowania relacji opartych na wzajemnej trosce i życzliwości. Redakcja życzy, aby kolejne lata przyniosły dalszy rozwój, satysfakcję z podejmowanych działań oraz wiele dobrych chwil zarówno pracownikom, jak i podopiecznym.
fot. Gmina Sulechów/fb
Na podstawie: Powiat
Ostatnie Artykuły

Park Piastowski zrobi się kolorowy - ZOK zaprasza na rodzinne lato 🌞🎨

Chciał sprzedać buty, a z konta zniknęło niemal 14 tysięcy złotych

Fredro po zielonogórsku - „Ślubuję nie kochać” rozkręca miłosny chaos

Ostatni FOTO DAY w amfiteatrze. Zielona Góra żegna go przed metamorfozą

Ostatni spacer po amfiteatrze przed wielką zmianą

Demografia przy granicy przestaje być teorią. W Guben padły trudne pytania

Młode głosy z Lubuskiego zrobiły furorę w finale „Piosenki”

W Babimoście stanie punkt DKMS. To szansa na wejście do bazy dawców

Królewski list z 1641 roku odsłania handlową siłę dawnej Zielonej Góry

Hala przy Botanicznej jest już gotowa na sportowe emocje

Wiadukt przy ul. Zjednoczenia ma już ostatnią warstwę. Zostały próby obciążeniowe

Miejska stołówka karmi setki osób. I daje im coś więcej

Kabotaż pod lupą w Zielonej Górze - kierowca stracił komplet punktów

Estima w Bibliotece Norwida - wieczór z wielogłosem i humorem
Przydatne dane teleadresowe
- KRUS Oddział Regionalny w Zielonej Górze - kontakt, godziny, rejestracja rolników, emerytury
- Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze - bilety, godziny, wystawy i dojazd
- Pierwszy Urząd Skarbowy w Zielonej Górze - kontakt, godziny, zasięg terytorialny i e-usługi
- Zespół Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Promyk - kontakt, rejestracja, usługi
- Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze - kontakt, wydziały, karty uprawnień
- Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze - kontakt, działy, dostępność
