Organizacje pozarządowe mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń i mentoringu Kongresu Kobiet

**Organizacje z Zielonej Góry i okolic zostały zaproszone do udziału w projekcie Kongresu Kobiet, który oferuje cykl bezpłatnych szkoleń, spotkań sieciujących i wsparcie mentorskie dla osób pracujących nad równością płci. Program adresowany jest do członków organizacji, wolontariuszy i współpracowników — zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Szkolenia będą prowadzone stacjonarnie w wybranych miastach oraz w formule online, a uczestnicy otrzymają mentoring — 2 h/osobę. Nabór trwa do 30 listopada 2025 r.
- Oferta dla organizacji z Zielonej Góry
- Co proponuje Kongresu Kobiet
Oferta dla organizacji z Zielonej Góry
Projekt kierowany jest do organizacji pozarządowych zaangażowanych lub planujących działania na rzecz równości płci. Mile widziane są podmioty działające w obszarach edukacji, włączenia społecznego, rynku pracy i zdrowia. Uczestnictwo jest bezpłatne i otwarte dla członków organizacji, wolontariuszy oraz innych współpracowników.
Co proponuje Kongresu Kobiet
Uczestnicy mogą wziąć udział w szkoleniach stacjonarnych w miastach takich jak Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź, Warszawa, Gdańsk, Kraków, Bydgoszcz i Toruń, a także w zajęciach online. Program obejmuje sesje merytoryczne, spotkania sieciujące służące wymianie doświadczeń oraz indywidualne wsparcie mentora z zakresu zarządzania różnorodnością.
Organizatorzy zachęcają przedstawicieli NGO do zgłaszania udziału — miejsca są ograniczone.
na podstawie: Powiat Zielonogórski.
Ostatnie Artykuły

W Sulechowie młodzi szczypiorniści zagrali dla Klempela i historii kadry

Kargowska animatorka uhonorowana pośmiertnie na kongresie w Gorzowie

Młodzi aktorzy z Zielonej Góry rozgrzali scenę - poznaj laureatów Koszałka Opałka

Choroby płuc pod lupą. W Zielonej Górze wybrzmiało ważne przesłanie

Bryczka i tańce w Bełczu – DPS zamienił dzień w rodzinne święto

W Kargowej filmowy jubileusz trwał dwa dni. Publiczność dopisała do finału

W Babimoście wręczono nagrody Regionu Kozła. Padła też zmiana starosty

AGRO–TARG w Kalsku pokazał siłę lubuskiej wsi i rolnictwa

Decowa Manufaktura wśród najlepszych. Wyróżnienie za lokalny charakter

Uroczystości przy ratuszu przypomną o powrocie Zielonej Góry do Macierzy
![[PIŁKA NOŻNA] Lechia Zielona Góra – Karkonosze Jelenia Góra 4:0. 33. kolejka Betclic 3. Liga Grupa 3 (Grupa III)](/images/mecz/thumbnails/lechia-zielona-gora-karkonosze-jelenia-gora-23052026-40.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Lechia Zielona Góra – Karkonosze Jelenia Góra 4:0. 33. kolejka Betclic 3. Liga Grupa 3 (Grupa III)

Rekord piwnic i 200 lat musującego wina. Zielona Góra szykuje święto

Zielona Góra szykuje rowerowy rewanż. Każdy kilometr ma znaczenie

Sulechowska historia dostała nowy impuls. W Zamku wręczono honorowe członkostwa
Przydatne dane teleadresowe
- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 "Budowlanka" w Zielonej Górze - kontakt, kierunki i zapisy
- WOSiR Drzonków - kontakt, godziny, rezerwacje i cennik
- Placówka Straży Granicznej w Zielonej Górze-Babimoście - kontakt, zasięg, odprawy lotnicze
- Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze - kontakt, godziny, sprawy online
- Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w Zielonej Górze - kontakt, oferta i Akademia Producenta
- Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze-Ochli - bilety, godziny, wystawy i dojazd
