Bieżnia stadionu lekkoatletycznego w Zielonej Górze – obiekt czasowo nieczynny

FOT. MOSiR Zielona Góra
Bieżnia na stadionie lekkoatletycznym została wyłączona z użytkowania, informuje MOSiR Zielona Góra. Komunikat opublikowano 13 marca 2026. Dla osób planujących treningi lub zajęcia na świeżym powietrzu to istotna zmiana — przed wyjściem na obiekt warto upewnić się, czy sytuacja uległa zmianie.
Bieżnia pozostaje nieczynna do odwołania — MOSiR zamieścił krótką informację na swojej stronie. Szczegóły dotyczące przyczyn oraz terminu przywrócenia dostępu nie zostały w komunikacie rozwinięte, dlatego zarządca prosi o śledzenie aktualizacji publikowanych przez MOSiR Zielona Góra.
Zarządca obiektu wskazuje jednocześnie, że w strukturze MOSiR znajdują się też inne miejsca do aktywności — m.in. Basen Centrum Rekreacyjno‑Sportowego, Hala Centrum Rekreacyjno‑Sportowego oraz Kompleks sportowy ul. Wyspiańskiego. Osoby planujące treningi powinny sprawdzić dostępność tych obiektów na stronie MOSiR lub w bezpośrednim kontakcie z biurem zarządu.
na podstawie: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zielona Góra.
Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (MOSiR Zielona Góra). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.
Ostatnie Artykuły

Podróżnicze opowieści i rodzinny piknik wracają do Palmiarni

Duńska dyplomacja w Zielonej Górze. Szkoły biznes i partnerstwo w rozmowach

Cudzoziemiec przed sądem i nowe porozumienie. Forum w Zielonej Górze

Czerwieńsk szykuje jubileuszowe święto. Trzy dni muzyki i miejskiego korowodu

Szewc z Drzewnej stał się internetową sensacją. Klienci przychodzą już nie tylko po buty

Sprzedaż ekspresu do kawy skończyła się stratą 3.700 zł na BLIK-u

Srebrny medal dla Patrycji Zewar. Z Kargowej na europejskie podium

Po oprysku na Zimnym Potoku meszek jest wyraźnie mniej

Australijska Noc Muzeów i tropy buszu oraz Aborygenów

Powiat Zielonogórski na szkoleniu o bezpieczeństwie. W grze były decyzje pod presją

W Sulechowie scena połączyła szkołę i wolontariuszy. Emocji nie brakowało

Giganci Zielona Góra pokazali charakter mimo dwóch porażek

Kubek, pędzelek i piec. Na Żeromskiego działa miejsce dla ceramiki z własnym wzorem

