To już 18. rok z Latem Muz Wszelakich w Zielonej Górze! Lato Muz Wszelakich to cykle wydarzeń w okresie wakacji w różnych przestrzeniach miasta. W tym roku będzie ich prawie 130! Dzięki współpracy z około 20 instytucjami, firmami i organizacjami przygotowaliśmy ofertę, która nie pozwoli na nudę w mieście. Jak co roku, na mieszkańców czekają nowości. W programie pojawia się więcej wydarzeń w parkach, wśród zieleni. Bogatsza niż w poprzednich latach jest również oferta dla dzieci i rodziców.
 
Teatralne bajki w Ogrodzie Botanicznym, muzyczne pikniki z animacjami oraz darmowymi lodami na Dolinie Gęśnika, koncerty muzyki klasycznej w ruinach Parku Książęcego w Zatoniu, to tylko kilka cykli, dzięki którym kultura i sztuka będzie ogólnodostępna dla wszystkich – mieszkańców Zielonej Góry oraz turystów.

 

Po dokładny program lata zapraszamy na naszą stronę internetową (poniżej), na profil Lata Muz Wszelakich na facebooku oraz do naszych filii i Punktu Informacji Turystycznej, gdzie można dostać go w wersji papierowej.

 

Nasze Muzy już czekają na piękne, artystyczne lato w mieście! Do zobaczenia już 1 lipca!

 
 
 
 
 
Załączniki