Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zielona Góra

 Już w piątek 15 października w Zielonej Górze rozpoczyna się trzydniowy festiwal fantastyki BACHANALIA FANTASTYCZNE 2021. To impreza dla wszystkich niezależnie od wieku i zainteresowań.
 
 
 
 
W programie między innymi prelekcje literackie, spotkania ze znanymi pisarzami i tłumaczami, prelekcje popularnonaukowe, nocne pokazy nieba, 40 godzin konkursów z nagrodami, trzy dni grania w kilkaset planszówek, Teatr Niskich Temperatur wi wiele, wiele innych atrakcji. Ponadto tegoroczne Bachanalia Fantastyczne są w randze Polconu. Co oznacza, że będziecie mieli szansę zagłosować na Nagrodę Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla.
 
Z troski o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich gości wchodząc na imprezę trzeba podpisać oświadczenie o szczepieniu. Impreza jest darmowa. Organizatorzy czekają na Was na campusie A Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Szafrana (budynek A-29). Więcej informacji na www.bachanaliafantastyczne.pl oraz na facebook.com/BachanaliaFantastyczne. Impreza jest finansowana ze środków Miasta Zielona Góra.
 

>>> SZCZEGÓŁOWY PROGRAM <<<