Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zielona Góra

Pomysł na ekstremalny prezent z ogromną dawką emocji!

Chcesz sprawić bliskiej osobie wyjątkowy prezent pełen emocji, a nie masz pomysłu? Porzuć banalne pomysły na upominki i wybierz ekstremalny prezent dla wszystkich poszukujących nowych doznań. A nic nie zapewni takich przeżyć, jak lot w przestworzach! Skok ze spadochronem, czy lot szybowcem? Sprawdź, czym się charakteryzują i komu podarować taki prezent.

Podaruj przeżycia zamiast rzeczy!

Nie masz pomysłu na prezent? Chcesz podarować bliskiej osobie coś wyjątkowego? Podaruj mu wspaniałe wspomnienia na całe życie, dzięki ekstremalnym prezentom! To doskonały sposób na przeżycie zupełnie nowych emocji, które pozostaną z obdarowanym na zawsze. To często również okazja do spełnienia czyjegoś marzenia. Dzięki doświadczonej kadrze instruktorów to, co kiedyś wymagało wielu godzin przygotowań, dziś jest dostępne dla każdego! Wystarczy wybrać odpowiedni sport, kupić voucher i wręczyć go wybranej osobie, a resztą zajmie się instruktor, który zadba o wspaniałą atmosferę i bezpieczeństwo. Dla kogo prezent ekstremalny? Dla każdego, kto lubi wyzwania i sporą dawkę emocji! To świetny pomysł na prezent dla mamy, brata, chłopaka, czy żony. Nie ma znaczenia ani płeć, ani wiek. Nieważna jest również okazja. Lot szybowcem lub skok ze spadochronem to wspaniały sposób na uczczenie zdanego egzaminu, prezent na urodziny, czy inne ważne wydarzenie.

Lot szybowcem

Lot szybowcem https://www.prezentzycia.pl/pl/o/lot-szybowcem, który spodoba się wszystkim fanom nowych doznać i podniebnych przygód. To wspaniała okazja do podziwiania okolicy z zupełnie innej perspektywy i poczucia się niczym ptak, który szybuje przez przestworza. Lot szybowcem nie trwa długo (zazwyczaj około 10 minut), ale to wystarcza, aby zachwycić się tym niesamowitym sportem. Szczególnie polecany jest lot szybowcem za wyciągarką, który pozwala szybko znaleźć się w powietrzu i dostarcza niesamowitych wrażeń podczas wzniesienia się w górę. Potem pozostaje już tylko swobodny, niezwykle przyjemny lot.

Skok ze spadochronem

Wspaniałym pomysłem na prezent jest również skok ze spadochronem https://www.prezentzycia.pl/pl/o/skok-ze-spadochronem. To możliwość poczucia ogromnej przestrzeni, obserwowania niesamowitych widoków i poczucia się wolnym jak ptak. Nie wolno jednak zapominać o sporej dawce adrenaliny! Moment tuż przed skokiem oraz lot z zamkniętym spadochronem dostarcza ogromnych emocji i zapewnia wspaniałe wrażenia na całe życie. Natomiast po otwarciu spadochronu, w trakcie swobodnego opadania można obejrzeć okolicę z lotu ptaka i zachwycać się tym, co niedostępne dla większości ludzi.Jak wygląda skok ze spadochronem? Przed wystartowaniem instruktor przeprowadza krótkie szkolenie, aby skoczek wiedział jak się zachować podczas skoku i jak będzie wyglądała cała przygoda. Następnie pakowany jest ekwipunek, ubierane uprzęże i wyrusza się w górę. Tam całkowitą kontrolę przejmuje instruktor, który dba nie tylko o niesamowite przeżycia uczestnika, ale przede wszystkim o jego bezpieczeństwo. Co ważne, skoczek nie musi posiadać żadnych specjalnych umiejętności ani przygotowania, ale powinien być sprawny i wykonywać wszystkie polecenia instruktora. Niezbędne jest również wygodne, najlepiej sportowe ubranie i porządne buty za kostkę, które ochronią staw skokowy podczas lądowania. O resztę zadba instruktor.