Grasz? Dołącz do największej orkiestry w historii Zielonej Góry! Z okazji 800-lecia powstania Zielonej Góry ma zabrzmieć 800 instrumentów! W grę wchodzą nie tylko klasyczne skrzypce, trąbki i gitary, ale również swawolne ukulele czy nastrojowa misa tybetańska. Wydarzenie jest skierowane zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, niezależnie od wieku i narodowości.

 
 

 

 

Organizatorzy zapewniają prowadzących muzyków, a także zabezpieczenie medyczne. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest zapisanie się w formularzu dostępnym na stronie www.zg.ksm.org.pl.  Następnie w dniu wydarzenia należy potwierdzić swoją obecność w punkcie rejestracyjnym.

 

Wydarzenie odbędzie się 20 sierpnia 2022 r. Rejestracja rozpocznie się około 14:00/15:00 i potrwa do godziny 16:30/45, natomiast sama gra melodii Hallelujah rozpocznie się około 17:00. Dokładne miejsce wydarzenia zostanie podane w późniejszym terminie ze względu na nieznane warunki atmosferyczne. Po więcej informacji można zgłaszać się na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na Facebooku ,,Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zielonogórsko- Gorzowskiej’’ lub pod następujące numery telefonów:


699 806 764 – Paulina Dziedzic
510 492 945 – ks. Marcin Bobowicz.