Policja Zielona Góra: Lubuska policjantka walczy z ciężką chorobą. Wszystkie ręce na pokład POMAGAMY!
Młodszy aspirant Monika Brojecka z Komisariatu I Policji w Gorzowie Wielkopolskim to policjantka z pasją i sercem dla potrzebujących. Niestety, blisko rok temu lekarze zdiagnozowali u niej guza w jelicie z przerzutami do wątroby. Monika poddała się leczeniu, które wymaga od niej nie tylko dużo siły i hartu ducha, ale również sporych nakładów finansowych. Teraz my - koledzy i koleżanki w niebieskich mundurach chcemy ją wspomóc w tej trudnej walce z chorobą.
Policjanci to ludzie, którzy 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu są do dyspozycji wszystkich, którzy potrzebują realnej pomocy, wsparcia czy szybkiej i profesjonalnej reakcji na łamanie prawa. Młodszy aspirant Monika Brojecka to policjantka wydziału dochodzeniowo śledczego Komisariatu I Policji, która prowadząc dochodzenia i stara się pomóc osobom pokrzywdzonym przestępstwem oraz postawić sprawców przed obliczem wymiaru sprawiedliwości. Poza codziennymi obowiązkami służbowymi Monika to kobieta pełna pasji i serca dla osób potrzebujących. Sama wielokrotnie organizowała inicjatywy charytatywne, między innymi akcje zbierania plastikowych nakrętek dla kilkumiesięcznej dziewczynki u której zdiagnozowano wadę serca czy innej dziewczynki borykającej się z chorobą nowotworową:
CHORA ZUZIA POTRZEBUJE POMOCY
POLICJANTKA Z OGROMNYM SERCEM DO POMAGANIA
POLICJANTKA POMAGA CHOREJ OLI
Czasami życie pisze nam różne scenariusze, stawiając przed nami różne przeszkody czy trudności. Taką, bez wątpienia poważną trudności jest choroba nowotworowa, która dotknęła Monikę. W lutym 2023 roku lekarze zdiagnozowali u niej guza w jelicie z przerzutami do wątroby. Nasza koleżanka poddała się specjalistycznemu leczeniu, które wymaga od niej nie tylko wielu sił, hartu ducha czy nieustępliwości, ale również sporych nakładów finansowych. A te są potrzebne przede wszystkim na częste wizyty w szpitalu oddalonego wiele kilometrów od miejsca zamieszkania, wykup leków czy specjalnej żywności dedykowanej w tego rodzaju nowotworach. To wszystko sporo kosztuje, dlatego my koledzy i koleżanki w niebieskich mundurach chcemy ją wspomóc w tej trudnej walce z chorobą. Możemy to zrobić włączając się w zbiórkę pieniędzy na stronie zrzutka.pl, która udostępniamy poniżej:
LECZENIE, DOJAZDY DO SZPITALA, KONSULTACJE
Monika, dużo zdrowia w Nowym Roku. Jesteśmy z Tobą!
komisarz Maciej Kimet
Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim
Komenda Miejskiej Policji w Zielonej Górze,
lubuska.policja.gov.pl/go/serwis-informacyjny/aktualnosci/48469,Lubuska-policjantka-walczy-z-ciezka-choroba-Wszystkie-rece-na-poklad-POMAGAMY.html
Ostatnie Artykuły

Czerwone światło i nagranie z kamery - kierujący BMW doprowadził do kolizji w Zielonej Górze

Strażacy z Kargowej usłyszeli ważne słowa wdzięczności

Budżet i szkoły w centrum rozmów lubuskich powiatów

Święto nabrało ciężaru odpowiedzialności i jedności

Maturzyści ruszyli do egzaminów. Powiat śle im życzenia i wsparcie

Koszałek Opałek znów przyciąga młodych aktorów - na scenie 36 zespołów

Pies uwięziony w aucie w centrum Zielonej Góry - policja zareagowała w porę

Co klient B2B chce wiedzieć o ekspercie przed pierwszą rozmową

Letnie obozy młodzieżowe – jak wybrać wyjazd, z którego dziecko wróci zmienione?

Barwny pochód i rodzinny piknik domknęły święto w Zielonej Górze

Radio 357 w Zielonej Górze. Finał Polskiego Topu przyciągnął tłum

Tłumy schodzą do piwnic. Zielona Góra świętuje rekordowy festiwal wina

Biało-czerwona przypomina o wspólnych barwach i historii

