Dom Kultury Zielona Góra prezentuje: Pasje i miłości Piazzolli w koncercie Walicki-Popiołek Duo
Romantyczne dźwięki Buenos Aires zawitają do naszego miasta – nie przegap koncertu Walicki-Popiolek Duo. To wyjątkowa podróż przez miłość i pasję, której nie można przegapić.
  1. Wyjątkowe wykonanie utworów Astora Piazzoli zaprezentują Aleksandra Popiołek-Walicka i Jakub Walicki.
  2. Koncert odbędzie się 13 kwietnia o godzinie 17:00 w Pałacu w Starym Kisielinie.
  3. Bilety dostępne są w cenie 20 zł, można je nabyć online lub przed wydarzeniem, o ile nie zostaną wyprzedane.
  4. Walicki-Popiolek Duo to zdobywcy prestiżowych stypendiów i laureaci międzynarodowych konkursów.

W nadchodzący weekend, nasze miasto będzie miało okazję doświadczyć niezwykłej muzycznej podróży do serca Argentyny. Koncert, w którym główne role odgrywają Aleksandra Popiołek-Walicka, Jakub Walicki, Patrycja Zarychta oraz Gniewomir Tomczyk, przeniesie publiczność w intymny świat Astora Piazzoli – genialnego kompozytora, którego dzieła są synonymem pasji i miłości.

Podczas wydarzenia w Pałacu w Starym Kisielinie, słuchacze będą mieli okazję zanurzyć się w emocjonalnych historiach, które kryją się za takimi utworami jak „Cztery Pory Roku w Buenos Aires” czy „Libertango”. To nie tylko koncert, ale też opowieść o życiu Piazzoli, jego inspiracjach i niezwykłej zdolności do przekładania uczuć na język muzyki.

Duet Walicki-Popiolek, od 2014 roku tworzący niepowtarzalne aranżacje, jest znany z eksplorowania różnorodnych gatunków muzycznych. Ich talent został doceniony nie tylko przez Narodowe Centrum Kultury, które przyznało im prestiżowe stypendium, ale także na licznych międzynarodowych konkursach. Artyści ci nieustannie poszukują nowych brzmień, reinterpretując zarówno osiemnastowieczne kompozycje, jak i współczesne utwory, wzbogacając je o własne, unikalne interpretacje.

Wydarzenie to jest nie tylko okazją do posłuchania wybitnej muzyki, ale także sposobem na doświadczenie kultury argentyńskiej przez pryzmat jej najbardziej charakterystycznych dźwięków. Bilety na ten niezwykły koncert można nabyć za jedyne 20 zł, co jest niezwykle atrakcyjną ofertą dla tak wyjątkowego wydarzenia.

Jeśli więc szukasz niezapomnianych wrażeń muzycznych i chcesz na chwilę przenieść się do słonecznej Argentyny, koncert Walicki-Popiolek Duo w Pałacu w Starym Kisielinie jest wydarzeniem, którego nie możesz przegapić.


Według informacji z: Dom Kultury Zielona Góra