Warsztaty wakacyjne dla dzieci i młodzieży w Bojadłach od 1 lipca
Gminny Ośrodek Kultury w Bojadłach zaprasza dzieci i młodzież na Wakacjadę 2024! To doskonała okazja, aby spędzić czas wakacyjny w sposób kreatywny i rozwijający. Przygotowano bogaty program zajęć, który z pewnością zainteresuje każdego młodego uczestnika.

Różnorodny program zajęć dla młodych mieszkańców

Od 1 lipca do 12 lipca 2024 roku, Gminny Ośrodek Kultury w Bojadłach będzie tętnił życiem dzięki Wakacjadzie 2024. Codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-13:00, dzieci i młodzież będą miały szansę uczestniczyć w licznych warsztatach i zajęciach. Każdy dzień przyniesie nowe, inspirujące wyzwania i zabawy.

Warsztaty teatralne, filmowe i fotograficzne

W ramach Wakacjady, uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w różnych formach artystycznych. Zaplanowano warsztaty teatralno-kabaretowe oraz filmowo-fotograficzne, które pozwolą młodzieży poznać tajniki sztuki scenicznej i filmowej. To doskonała okazja, aby rozwinąć swoje zainteresowania i talenty w przyjaznej atmosferze.

Spotkania z mistrzem sztuk walki ninja

Jednym z najbardziej ekscytujących punktów programu będą zajęcia z mistrzem sztuk walki ninja. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się podstawowych technik samoobrony i poznać historię oraz filozofię tej niezwykłej dyscypliny. To nie tylko nauka, ale także doskonała zabawa i możliwość sprawdzenia swojej sprawności fizycznej.

Interaktywne gry terenowe i plener malarski

Wakacjada 2024 to także czas na aktywność na świeżym powietrzu. Organizatorzy przygotowali interaktywne gry terenowe, które pozwolą uczestnikom na wspólną zabawę i rywalizację w przyjacielskiej atmosferze. Dodatkowo, zaplanowano plener malarski, gdzie młodzi artyści będą mogli rozwijać swoje umiejętności plastyczne, czerpiąc inspirację z otaczającej przyrody.

Zajęcia z programowania i spotkania ze służbami mundurowymi

Technologiczne nowinki również znajdą swoje miejsce podczas Wakacjady. Uczestnicy będą mogli popróbować podstaw programowania robotów LOFI, co z pewnością zainteresuje młodych pasjonatów technologii. Ponadto, zaplanowano spotkania z policjantami i strażakami, którzy opowiedzą o swojej pracy i zaprezentują sprzęt, którego używają na co dzień.

Hulanki i zabawy – nie tylko pod dachem

Nie zabraknie też czasu na beztroskie hulanki i swawole. Organizatorzy zadbali o to, aby w programie znalazły się zarówno zabawy pod dachem, jak i na świeżym powietrzu. To doskonała okazja, aby dzieci mogły się wyszaleć i nawiązać nowe przyjaźnie.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne, wystarczy przynieść ze sobą dobry humor i chęć do zabawy. Zapraszamy serdecznie do udziału w Wakacjadzie 2024 w Gminnym Ośrodku Kultury w Bojadłach – to będą niezapomniane wakacje!


Na podst. Starostwo Powiatowe w Zielonej Górze