Złap energię w Nowej Soli na HydroJam z zespołem Elysium!

Już 25 marca mieszkańcy Nowej Soli będą mieli okazję doświadczyć niezapomnianych muzycznych emocji! O godzinie 18:30 w ZOK-u odbędzie się wyjątkowe wydarzenie otwarcie Hydro(za)gadki oraz piąta edycja HydroJam’u, gdzie na scenie zagości zespół Elysium!
- Nowa Sól zaprasza na rockowy wieczór z zespołem Elysium
- Energia młodych artystów na ZOK’owej scenie
Nowa Sól zaprasza na rockowy wieczór z zespołem Elysium
Wiosna w pełni, a to oznacza, że czas na muzyczne szaleństwo! Już wkrótce, 25 marca, o godzinie 18:30, w Nowej Soli odbędzie się niezwykłe wydarzenie. Hydro(za)gadkę otworzy piąta edycja HydroJam’u, a na scenie wystąpi młody i utalentowany zespół Elysium. To doskonała okazja, aby spędzić czas w radosnej atmosferze i posłuchać świeżych brzmień!
Energia młodych artystów na ZOK’owej scenie
Zespół Elysium to grupa pełna pasji i energii, która od roku tworzy muzykę łączącą różnorodne style. Ich twórczość inspirowana jest niszowymi artystami, a w repertuarze znajdziemy zarówno rockowe hity, jak i liryczne utwory. Jak sami mówią:
Czerpiemy inspirację z niszowych twórców, łączymy elementy rockowe z lirycznymi klimatami”
. Warto dodać, że zespół ma również kilka autorskich kawałków, które wkrótce trafią na platformy streamingowe.
Po koncercie nie zabraknie poczęstunku oraz jam session, podczas którego wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił na scenie. Organizatorzy zachęcają do przyniesienia własnych instrumentów i wspólnego muzykowania. Chętni mogą zgłaszać swoje uczestnictwo na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Wstęp jest bezpłatny, więc warto zabrać ze sobą przyjaciół i spędzić ten wieczór w rytmach alternatywnego rocka. Do zobaczenia na HydroJam’ie!
Na podstawie: Zielonogórski Ośrodek Kultury
Ostatnie Artykuły

Rozśpiewane przedszkole ma 45 lat. W centrum jubileuszu są ludzie

Pijawki zamiast tabletek. W Zielonej Górze wraca medycyna sprzed wieków

Sekundy od potrącenia na Łużyckiej - kierowca minął pieszą o włos

Warsztaty o wodzie w Babimoście. Dzieci i dorośli włączą się w kampanię

Lumina Metals na giełdzie. W tle 20 miliardów i kopalnia pod Nową Solą

Straż Graniczna ucina plotki. W Zielonej Górze nie będzie ośrodka dla migrantów

Bezpłatna mammografia w Kargowej. Badanie, którego nie warto odkładać

Szop pracz wchodzi do domów. W Palmiarni padły gorzkie liczby

W Zatoniu wakacje zaczną się od pikniku, gitary i terenowej gry

Zacisze zamknięte. Kierowców czekają objazdy przez Prostą i Działkową

Dron na celowniku satyry - Norwid szuka ciętego spojrzenia

Budżet obywatelski zaskoczył wynikiem. Strażacy i strzelcy na czele

Dzika Ochla pod lupą policji - upał i brawura grożą tragedią

Rodzinny dzień w Drzonkowie z pływalnią, końmi i sportowymi atrakcjami
Przydatne dane teleadresowe
- Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zielonej Górze - kontakt, godziny, zapisy
- Biuro Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze - kontakt, godziny, bilety, dojazd
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze - kontakt, adres, oferta sportowa
- Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Zielonej Górze - kontakt, zgłoszenia, monitoring
- WOSiR Drzonków - kontakt, godziny, rezerwacje i cennik
- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 "Budowlanka" w Zielonej Górze - kontakt, kierunki i zapisy
