Zielonogórskie Targi Budownictwa 2025: Nowe pomysły i nagrody dla firm!

31. Targi Budownictwa w Drzonkowie przyciągnęły tłumy! Zobacz, co się działo!
- W Drzonkowie odbyła się wielka impreza budowlana
- Nagrody dla najlepszych produktów i stoisk
W Drzonkowie odbyła się wielka impreza budowlana
Miniony weekend w Zielonej Górze z pewnością zapadnie w pamięć wszystkim miłośnikom budownictwa i aranżacji wnętrz. W hali Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się 31. Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów, które zgromadziły blisko cztery tysiące gości. Na wydarzeniu swoją ofertę zaprezentowało ponad 70 wystawców, w tym wiele lokalnych firm z Zielonej Góry oraz województwa lubuskiego.
Nagrody dla najlepszych produktów i stoisk
Podczas targów nie zabrakło emocji związanych z ogłoszeniem laureatów konkursu na najlepszy produkt. Jury pod przewodnictwem Zenona Bambrowicza, prezesa Lubuskiej Izby Budownictwa, przyznało główną nagrodę firmie Spinled za innowacyjną, zdalnie sterowaną kosiarkę z pługiem do odśnieżania. Dodatkowo wyróżnienie otrzymał zielonogórski InnoDom za system ogrzewania podłogowego z panelami podłogowymi. W kategorii najlepszej aranżacji stoiska triumfowała firma Blach-Dek z Wolsztyna, a wyróżnienie zdobyła Kambud z Nowej Soli.
Wiceprezydent Zielonej Góry, Paweł Tonder, wręczył listy gratulacyjne osobom i firmom zasłużonym dla targów, w tym Jarosławowi Owsiannemu pomysłodawcy wydarzenia oraz Beacie Tojzie szefowej Lubuskiego Centrum Targowego.
Tonder zaznaczył znaczenie współpracy między samorządem a sektorem biznesowym, wskazując na nowy projekt Zielonogórski Integrator Biznesowy. Jego inauguracja miała miejsce podczas targów, gdzie przedsiębiorcy mogli zapoznać się z możliwościami współpracy oraz inwestycji w mieście. Wiceprezydent wyraził nadzieję na rozwój lokalnego biznesu oraz stworzenie korzystnych warunków do inwestowania.
Wkrótce ma powstać strona internetowa oraz aplikacja dla przedsiębiorców, które umożliwią śledzenie aktualnych przetargów i trendów inwestycyjnych w Zielonej Górze. Jak mówił Tonder: Chcemy, żeby Zielona Góra była otwarta na przedsiębiorców.”
Według informacji z: Urząd Miasta
Ostatnie Artykuły

Pisarze, aktor i cztery koncerty. Nad Odrą powstaje nowy festiwal

Tour de Pologne przejedzie przez powiat. Kierowców czekają postoje

Wakacje w sieci bez szkolnej rutyny - policja ostrzega rodziców

Tańce, alpaki i ognisko. Festyn w Zatoniu potrwa do nocy

Rozmowa zamiast pośpiechu. Zielonogórskie Szeptanki wracają

Kino plenerowe wraca na Łużyckie Tarasy. Cztery seanse pod niebem

Obwodnica Dobiegniewa wyprowadzi tranzyt. Projekt czeka na decyzję

Forum Ekonomiczne w Karpaczu wraca z pierwszymi ogłoszonymi gośćmi. To ostatnie dni tańszych zapisów

Fałszywy telefon z banku i ponad 160 tysięcy złotych straty w Zielonej Górze

Gmina Babimost ma własną aplikację. Ogłoszenia, konsultacje i budżet

Gruntowa pompa ciepła - jak ocenić wydajność urządzenia?

Jak Smartbuyers.pl - autoryzowana agencja, może optymalizacją Twoich listingów zwiększyć sprzedaż produktów na Amazon?

Żłobki z nowymi zasadami. Sejm zdecydował o diecie, zdjęciach i opiece

Tour de Pologne zmieni autobusy w Zielonej Górze. Przejazdy będą bezpłatne
Przydatne dane teleadresowe
- Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim - Delegatura w Zielonej Górze: kontakt, godziny, sprawy
- Pierwszy Urząd Skarbowy w Zielonej Górze - kontakt, godziny, zasięg terytorialny i e-usługi
- Zielonogórski Ośrodek Kultury - kontakt, godziny, bilety i zajęcia
- Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Zielonej Górze - kontakt, godziny, zadania
- Nadzór Wodny w Zielonej Górze - kontakt, kompetencje i sprawy wodnoprawne
- MEDKOL Zielona Góra - rejestracja, medycyna pracy i światłolecznictwo
