Uwaga! Burze (komunikat RSO)

Konferencja o cukrzycy i hormonach w Zielonej Górze

Konferencja o cukrzycy i hormonach w Zielonej Górze

W sali wykładowej Muzeum Ziemi Lubuskiej spotkają się specjaliści zajmujący się diabetologią i endokrynologią. Program obejmuje dwie sesje wykładowe poświęcone chorobom wewnętrznym, cukrzycy, zaburzeniom hormonalnym i problemom gastroenterologicznym. To szósta edycja konferencji organizowanej z udziałem Klinicznego Oddziału Chorób Wewnętrznych.

VI Lubuska Konferencja Diabetologiczno-Endokrynologiczna odbędzie się 12 września 2026 roku. Wydarzenie zapowiedziano w imieniu dr n. med. Iwony Towpik, kierownik Klinicznego Oddziału Chorób Wewnętrznych z Pododdziałami Diabetologii, Endokrynologii i Gastroenterologii.

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 8.30 i potrwa do godz. 9.00. Pierwsza sesja została zaplanowana od godz. 9.10 do 12.00, a druga od godz. 12.15 do 15.15. Wykłady odbędą się w sali wykładowej Muzeum Ziemi Lubuskiej przy ul. Niepodległości 15 w Zielonej Górze.ಗ್ರೆಸ್

na podstawie: Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze.

Treści na stronie są opracowywane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji