Katarzyna Piasecka — nowy program stand-up „BAGUS” w Zielonej Górze

Katarzyna Piasecka wraca z nowym programem „BAGUS”: życie pełne zmian sprowokowało falę świeżych, bezkompromisowych anegdot i żartów w jej charakterystycznym, charyzmatycznym wydaniu. Warto wpaść na wieczór pełen śmiechu i zaskakujących obserwacji!
Kiedy i gdzie będzie „BAGUS” (Katarzyna Piasecka)
- Data: 4 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
- Miejsce: Kawon Piwnica Artystyczna, Zamkowa 5, Zielona Góra
- Support: Szymon Baraniecki
- Bilety: bilety dostępne online w systemach sprzedaży oraz w kasie lokalu; nie ma konieczności drukowania biletów — można je okazać w formie elektronicznej.
Zasady obowiązujące podczas występu:
- Zakaz nagrywania audio i video
- Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów
- Występ przeznaczony dla osób dorosłych (18+)
O wydarzeniu — co zobaczysz i dla kogo to jest
Katarzyna serwuje nowy materiał pełen osobistych zmian i spojrzeń na codzienność — od drobnych życiowych perturbacji po większe przewroty, wszystko podane z humorem, który potrafi zaskoczyć i rozbawić do łez. Jej styl pozostaje bezkompromisowy i energetyczny, a nowe puenty pokazują, że nawet trudne tematy można obracać w śmiech.
Jako rozgrzewka przed głównym występem pojawi się Szymon Baraniecki — krótkie, śmieszne otwarcie, które dobrze nastawi publiczność.
Dla kogo? Dla osób ceniących inteligentny, bezpośredni stand-up, lubiących obserwacje z życia wzięte i niebojących się szczerego humoru.
Co warto zobaczyć? Energiczne wykonanie, nowe historie oraz interakcję artystki z publicznością — to wieczór bardziej rozmowy niż monologu.
Ostatnie Artykuły

Pierwszy trening pierwszej pomocy w Zielonej Górze. RKO i AED w centrum zajęć

Park Piastowski zrobi się kolorowy - ZOK zaprasza na rodzinne lato 🌞🎨

Chciał sprzedać buty, a z konta zniknęło niemal 14 tysięcy złotych

Fredro po zielonogórsku - „Ślubuję nie kochać” rozkręca miłosny chaos

Ostatni FOTO DAY w amfiteatrze. Zielona Góra żegna go przed metamorfozą

Ostatni spacer po amfiteatrze przed wielką zmianą

Demografia przy granicy przestaje być teorią. W Guben padły trudne pytania

Młode głosy z Lubuskiego zrobiły furorę w finale „Piosenki”

W Babimoście stanie punkt DKMS. To szansa na wejście do bazy dawców

Królewski list z 1641 roku odsłania handlową siłę dawnej Zielonej Góry

Hala przy Botanicznej jest już gotowa na sportowe emocje

Wiadukt przy ul. Zjednoczenia ma już ostatnią warstwę. Zostały próby obciążeniowe

Miejska stołówka karmi setki osób. I daje im coś więcej

Kabotaż pod lupą w Zielonej Górze - kierowca stracił komplet punktów
Przydatne dane teleadresowe
- Prokuratura Rejonowa w Zielonej Górze - kontakt, godziny i zawiadomienie o przestępstwie
- Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Zielonej Górze - kontakt, godziny, usługi
- Sąd Rejonowy w Zielonej Górze - kontakt, wydziały, godziny i e-usługi
- Delegatura Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Zielonej Górze - kontakt i zakres działania
- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zielonej Górze - kontakt, godziny, pomoc dla rodzin i osób niepełnosprawnych
- Zarząd Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze - kontakt, zgłaszanie szkód i przeprawy promowe
