Koncert zespołu Quo Vadis z supportem Red Dead Eye w Zielonej Górze
W piątek 20 czerwca 2025 roku w klubie Cafe Noir w Zielonej Górze odbędzie się koncert legendarnej grupy Quo Vadis, która od ponad 36 lat działa na polskiej scenie metalowej. Wydarzenie jest częścią trasy MONofobia Tour, zorganizowanej z okazji reedycji ich kultowego albumu “MONofobia”. Jako zespół wspierający wystąpi młoda formacja Red Dead Eye, łącząca metalcore z melodyjnymi elementami.
Szczegóły wydarzenia
- Data i godzina: 20 czerwca 2025, piątek, godzina 19:00
- Miejsce: Cafe Noir Zielona Góra
- Adres: al. Niepodległości 22, Zielona Góra
Organizacja i bilety
Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Art Of Underground. Bilety na wydarzenie dostępne są w przedsprzedaży od 3 czerwca 2025 roku w cenie 66,6 zł oraz online w tej samej cenie. W dniu koncertu bilety będą dostępne na bramce za 80 zł. Liczba wejściówek jest ograniczona.
Osoby, które zakupią bilety w przedsprzedaży, otrzymają specjalne upominki: okolicznościową kostkę MONofobiczno-VIPowską oraz długopis związany z trasą koncertową. Każdy uczestnik koncertu otrzyma także pamiątkowy bilet z trasy MONofobia Tour.
O zespołach
Quo Vadis to uznana grupa z polskiej sceny metalowej, obecna nieprzerwanie od ponad trzech dekad. Zespół przygotowuje się do serii koncertów w ramach MONofobia Tour, promującej reedycję ich ważnego albumu.
Red Dead Eye to młoda formacja powstała w 2022 roku w okolicach Żar. Ich muzyka to połączenie intensywnego metalcore’u z melodyjnymi fragmentami. Charakterystyczne dla zespołu są agresywne riffy i emocjonalny wokal. Teksty poruszają tematy wewnętrznych zmagań i kryzysów emocjonalnych. Skład tworzą: Kamil Sawa (wokal), Jakub Tomala (gitara elektryczna), Michał Hajdukiewicz (gitara elektryczna), Paweł Grześkowiak (gitara basowa) oraz Radosław Wachowski (perkusja).
Ostatnie Artykuły

40-latek wrócił do sklepowych kradzieży. Teraz grożą mu lata więzienia
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 3 (Grupa III) – Lechia Zielona Góra – Pniówek Pawłowice 1:0](/images/mecz/thumbnails/lechia-zielona-gora-pniowek-pawlowice-09052026-10.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 3 (Grupa III) – Lechia Zielona Góra – Pniówek Pawłowice 1:0
![[PIŁKA RĘCZNA] UKS Trójka Nowa Sól – Olimp AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 23:22 w I Lidze Mężczyzn (Grupa B) – derby o piąte miejsce dla gospodarzy](/images/mecz/thumbnails/uks-trojka-nowa-sol-olimp-azs-uniwersytetu-zielonogorskiego-09052026-2322.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] UKS Trójka Nowa Sól – Olimp AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 23:22 w I Lidze Mężczyzn (Grupa B) – derby o piąte miejsce dla gospodarzy

Rząd ma pełny skład. Oto nazwiska i funkcje najważniejszych ministrów

Babimost świętował 3 maja z 30-metrową flagą i pochodem pod obelisk

Kody SMS odchodzą na bok. Logowanie do profilu zaufanego ma być prostsze

Przerwa w profilu zaufanym. Wieczorem i rano nie da się podpisać dokumentów

Cisza, hymn i kwiaty. Zielona Góra oddała hołd ofiarom wojny

Zielonogórzanie z aparatem na podium - Julia Skrzyńska i Kajetan Grobelny błyszczą w Lubuskich Konfrontacjach

W Kargowej doceniono bibliotekarzy. Ich praca wykracza daleko poza książki

Album zamiast kwiatów - Zielona Góra szykuje warsztaty na Dzień Matki

Bibliotekarze mają dziś swoje święto. To oni pilnują cichego świata książek

Taniec leczy, dodaje odwagi i trzyma seniorów razem

