Riftbound Vendetta Pre-Rift Event w Zielonej Górze

Grafika promocyjna wydarzenia Riftbound Vendetta Pre-Rift Event w Zielonej Górze

Nowe karty, zamknięta pula produktów i turniejowa atmosfera bez konieczności wcześniejszego budowania talii — tak zapowiada się Riftbound Vendetta Pre-Rift Event. Wydarzenie przedpremierowe dodatku Vendetta odbędzie się w Zielonej Górze, a liczba miejsc jest ograniczona do 16 graczy. Warto zarezerwować sobie sobotni poranek i sprawdzić, co przyniesie nowy dodatek!

Szczegóły Riftbound Vendetta Pre-Rift Event

  • Data: 25 lipca 2026 roku (sobota)
  • Godzina rozpoczęcia: 10:30
  • Miejsce: Francuska 14a, 65-943 Zielona Góra
  • Format: Pre-Rift / Sealed, czyli gra z kart przygotowanych w ramach wydarzenia
  • Limit: 16 graczy
  • Wpisowe: 140 zł
  • Wejściówki: dostępne w sprzedaży internetowej TCG Zielona

Co otrzyma każdy uczestnik?

W ramach udziału gracze dostaną zestaw Pre-Rift Player Kit, przygotowany specjalnie na wydarzenie przedpremierowe. W środku znajdą się:

  • mini-talia startowa zawierająca 15 kart, w tym Champion Legend oraz Champion Unit,
  • 5 pakietów dodatkowych Vendetta,
  • 1 promocyjna karta Pre-Rift.

To dobry sposób, by poznać nowe karty jeszcze przed szerszą premierą dodatku i od razu sprawdzić je w rozgrywkach z innymi uczestnikami. Format Sealed sprawia, że wszyscy zaczynają z podobnego poziomu przygotowania — kluczowe będą decyzje przy składaniu talii i sama gra.

Nagrody i atmosfera wydarzenia

Na nagrody przeznaczony zostanie 1 wyświetlacz pakietów Vendetta z zestawu eventowego. Dokładny podział nagród zostanie podany w dniu wydarzenia i będzie zależał od liczby uczestników.

Pre-Rift Event to propozycja zarówno dla osób, które już grają w Riftbound, jak i dla tych, którzy chcą wejść w nowy dodatek w praktyczny sposób — przez otwieranie pakietów, budowanie talii i kilka turniejowych pojedynków.

Link do wydarzenia na Facebooku