Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zielona Góra

W dniu 7 marca 2019 roku w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. Ireny Sandlerowej w Przytoku odbył się konkurs wiedzy o Unii Europejskiej przygotowany przez nauczycielkę języka angielskiego Mariolę Łazowy oraz nauczyciela języka niemieckiego Jarosława Jóźwika. Uczniowie wszystkich klas już kilka dni wcześniej przygotowywali się do konkursu. Wykonali samodzielnie flagi państw należących do Unii, czytali informacje o funkcjonowaniu Parlamentu Europejskiego oraz o państwach członkowskich.

Każdą klasę w konkursie reprezentowała dwuosobowa drużyna, która odpowiadała na 10 wylosowanych  pytań. Najmłodsi mogli korzystać z pomocy wybranego przez siebie nauczyciela.

Walka była zacięta. Wychowankowie zaskoczyli nas ogromem wiadomości jakie mają o Unii Europejskiej. Wygrali najlepsi, ale uważamy, że wygranymi byli wszyscy- zawodnicy i kibice. Zawodnicy, gdyż mogli zaprezentować posiadaną wiedzę, a także kibice, którzy wiele się nauczyli.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.