Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zielona Góra

Lubuska Policja serdecznie zaprasza uczniów klas od IV do VIII szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Bezpiecznie w ferie”. Prace konkursowe należy przysłać w terminie do 4 lutego 2022 roku.

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim realizując program działań prewencyjnych „Bezpieczne Ferie 2022”, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Bezpiecznie w ferie”. Konkurs kierowany jest do uczniów klas od IV do VIII szkół podstawowych województwa lubuskiego.

 

Głównym celem konkurs fotograficznego „Bezpiecznie w ferie” jest propagowanie bezpiecznych zachowań dzieci podczas wypoczynku zimowego. Każdy, kto weźmie udział w konkursie będzie miał za zadanie za pomocą jednej fotografii przedstawić swoje spojrzenie na bezpieczny sposób spędzania wolnego czasu podczas zimowego wypoczynku.

 

Dzieci za pośrednictwem rodziców, opiekunów lub szkół, powinny przesłać wykonane prace w terminie do 04 lutego 2022  roku na adres poczty elektronicznej Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w temacie wiadomości wpisując: Konkurs fotograficzny „Bezpiecznie w ferie”.

 

Uwaga! Ważne. Każdy chętny do wzięcia udziału w konkursie, wraz z fotografią konkursową powinien przesłać zeskanowaną KARTĘ ZGŁOSZENIA.

 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 18 lutego 2022 roku.

Komisja konkursowa przyzna I, II i III miejsce, za które laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronach internetowych organizatora i współorganizatorów.

Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa znajdują się poniżej.   

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !

 

Szczegółowych informacji udziela:

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Telefon kontaktowy : 47 79 115 74 lub 47 79 115 70

 

Pliki do pobrania

  • Regulamin konkursu BEZPIECZNIE W FERIE
    3.91 MB
  • KARTA ZGŁOSZENIA
    853.84 KB