Jakie kolczyki po przekłuciu uszu?

Wiele kobiet decyduje się na przekucie uszu. To szybki i bezpieczny zabieg, dzięki któremu kobieta może nosić stylową i piękną biżuterię. Po przekuciu uszu specjalista, który zajmuje się zabiegiem wybiera kolczyki, które muszą być noszone przez kilka tygodni. Po tym czasie można wyjąć pierwsze kolczyki i założyć te wybrane przez siebie. Jakie kolczyki najlepiej wybrać? Czym kierować się przy wyborze tej biżuterii?

Kolczyki srebrne po przekuciu uszu

Na rynku istnieje wiele kolczyków, które różnią się od siebie wyglądem, ceną i materiałem, z którego są wykonane. Niestety wiele kobiet decyduje się na założenie kolczyków wykonanych z niskiej jakości materiałów, które szybko rdzewieją, niszczą się i mogą wywołać reakcje uczuleniowe. Lepiej zdecydować się na wysokiej jakości kolczyki damskie, które wyróżniają się trwałością, a co więcej są bezpieczne dla skóry. Dużą popularnością cieszą się srebrne kolczyki, które można kupić w wielu różnorodnych odsłonach, a dostępne są w atrakcyjnych cenach. Ich zaletą jest to, że są trwałe i można je bez trudu utrzymać w doskonałej formie przez długie lata. Dodatkowo są bezpieczne dla kobiet, które mają skórę wrażliwą i ze skłonnościami do podrażnień.

Czy warto inwestować w złote kolczyki?

Dużą popularnością cieszą się również kolczyki złote. Są one nieco droższe od srebrnych, ale wyróżniają się pięknym blaskiem i niebywałą trwałością. Takie kolczyki doskonale sprawdzają się na prezent. Nie mając pomysłu co podarować wyjątkowej kobiecie, można zdecydować się na złote kolczyki. Można mieć pewność, że taki prezent zrobi wrażenie na każdej kobiecie bez względu na wiek i upodobania.

Kolczyki wiszące – czemu warto w nie inwestować?

Na rynku można znaleźć kolczyki przylegające do płatku uszu, które są skromne i doskonale sprawdzają się jako dopełnienie codziennej stylizacji. To biżuteria, która nieco odmienia wygląd klasycznej stylizacji, ale jednocześnie nie rzuca się w oczy i nie jest nachalna. Jednak dobrym wyborem są również wiszące kolczyki, które są nie tylko pięknym dodatkiem do kreacji, ale co więcej poprawiają wygląd każdej kobiety. Wiszące kolczyki optycznie wydłużają szyję i podkreślają jej piękno. Dzięki temu kobieta wyróżnia się w tłumie i nie można obok niej przejść obojętnie.

To jakie kolczyki po przekuciu uszu najlepiej wybrać zależy od upodobań kobiety. Przy wyborze warto jednak zwrócić uwagę na to z jakich materiałów wykonana jest biżuteria. Najlepiej zdecydować się na kolczyki złote lub srebrne.