Policja Zielona Góra: MIŁE PODZIĘKOWANIA DLA ZIELONOGÓRSKICH POLICJANTÓW
Na adres mailowy zielonogórskiej komendy policji przyszła bardzo miła wiadomość od pani, której policjanci pomogli w trudnej sytuacji. Autorka wiadomości podziękowała policjantom za pomoc. Jest nam bardzo miło, że ciężka służba zostaje doceniona, a takie podziękowania są najlepszą motywacją do dalszej pracy i pomocy mieszkańcom oraz wszystkim osobom odwiedzającym nasze miasto.
Jak wielokrotnie pisaliśmy, policjanci wykonując swoje codzienne zadania dbają o bezpieczeństwo i angażują się w pomoc obywatelom, nie oczekując za to specjalnych podziękowań. Nie mniej jednak jest nam bardzo miło jeśli ktoś doceni i zauważy pracę policjantów, a szczególnie gdy poświęci swój czas, żeby napisać kilka miłych słów. To zawsze wywołuje uśmiech na twarzach policjantów, pokazuje, że mieszkańcy doceniają ich starania, a przełożonym daje sygnał, że ich podwładni dobrze wypełniają swoje zadania, niosąc pomoc i wsparcie.
Zakres działań jakie codziennie podejmują policjanci jest bardzo szeroki. Zapobieganie przestępstwom i ściganie sprawców to jedno z głównych zadań, ale również dbanie o porządek publiczny czy niesienie pomocy w różnych trudnych sytuacjach. Często jest tak, że policjanci angażują się nawet bardziej niż wymaga tego od nich służba, poświęcając swój prywatny czas czy też w inny sposób wspomagając osoby tego potrzebujące, co właśnie miało miejsce w przypadku pani, która przesłała policjantom podziękowania.
Tym bardziej jest nam bardzo miło, że ktoś zauważa ten wysiłek, a dodatkowo poświęci kilka minut na napisanie podziękowań takich jak te w mailu. Bardzo dziękujemy!
Komenda Miejskiej Policji w Zielonej Górze,
zgora.lubuska.policja.gov.pl/go2/serwis-informacyjny/aktualnosci/42864,MILE-PODZIEKOWANIA-DLA-ZIELONOGORSKICH-POLICJANTOW.html
Ostatnie Artykuły

Co klient B2B chce wiedzieć o ekspercie przed pierwszą rozmową

Letnie obozy młodzieżowe – jak wybrać wyjazd, z którego dziecko wróci zmienione?

Barwny pochód i rodzinny piknik domknęły święto w Zielonej Górze

Radio 357 w Zielonej Górze. Finał Polskiego Topu przyciągnął tłum

Tłumy schodzą do piwnic. Zielona Góra świętuje rekordowy festiwal wina

Biało-czerwona przypomina o wspólnych barwach i historii

W Kargowej 3 maja wraca pamięć o konstytucji. To był przełom

Korty znów pracują pełną parą. Hala tenisowa idzie na przerwę

Polska w Unii od 22 lat. Zmiany widać w podróżach i inwestycjach

Fałszywa siostrzenica i giełdowy podstęp - seniorki z Sulechowa straciły tysiące

Biało-czerwona wraca na balkony. Kargowa świętuje Dzień Flagi
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 3 (Grupa III) – Górnik II Zabrze – Lechia Zielona Góra 0:2](/images/mecz/thumbnails/gornik-ii-zabrze-lechia-zielona-gora-01052026-02.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 3 (Grupa III) – Górnik II Zabrze – Lechia Zielona Góra 0:2

Szkoła nr 10 znów na szczycie. Młodzi piłkarze dali pokaz walki

