Idealna ramka do aranżacji salonu – jaką wybrać?

Ramki są nie tylko jako ozdoba, ale także budzą w nas dawne wspomnienia. Ramki do zdjęć to jeden z najczęstszych motywów dekoracyjnych, który pasuje do każdej aranżacji wnętrza. Jakie ramki wybrać, by pasowały do aranżacji naszego salonu?

Ramki są nie tylko jako ozdoba, ale także budzą w nas dawne wspomnienia. Ramki do zdjęć to jeden z najczęstszych motywów dekoracyjnych, który pasuje do każdej aranżacji wnętrza. Jakie ramki wybrać, by pasowały do aranżacji naszego salonu?

Ramki do powieszenia i postawienia – jakie najlepsze?

Wybierając model ramki, zastanów się, czego szukasz. Ramki mają utworzyć galerie na twojej ścianie czy chcesz może postawić jedną na komodzie? Dopasuj dekoarcje do swoich wymagań. Duży wybór ramek pokazuje nam, że co raz częściej są one dwu funkcjonalne i do powieszenia i do postawienia, dzięki czemu możesz ją wygodnie postawić. To korzystne rozwiązanie również dlatego, że możesz dowolnie wybierać pomiędzy tymi ozdobami. Mała ramka może na początku dekorować nasz salon, ale gdy zmienisz zdanie, możesz przenieść ją na blat stolika nocnego.

Ramki do zdjęć do wszystkiego

Bardzo łatwe jest dopasowanie ramki do wystroju naszego wnętrza. Jeśli Twoje mieszkanie jest urządzone w nietypowych kolorach lub nie chcesz przedobrzyć z dekoracjami, najlepiej będzie, jeśli sięgniesz po stonowane, pastelowe i delikatne kolory. Czarna ramka na zdjęcia zawsze wygląda perfekcyjnie, identycznie jak biała. Kolory te będą stanowić delikatne tło dla wielobarwnych zdjęć. Siwe Ramki na zdjęcia także są pomysłem, które nawet w kolorowym wnętrzu będą wyglądać pięknie. Jeśli szukasz czegoś bardziej nietuzinkowego, zastosuj dodatkowe elementy błyszczące takie jak brokaty i cekiny! Więcej zobaczysz na amart.pl

Natura, klasyka czy vintage?

Ramka na fotografie nie musi być nudna i odejść do lamusa. Jeśli chcesz aby efekt był wow, wciąż jednak dopasowanym do naszej aranzacji, mamy również propozycje dla Ciebie. Do wnętrza urządzonego w nawiązaniu do natury – wypełnionego drzewem, roślin i naturalnych tkanin – najlepsze będzie zastosowanie drewnianych ramek do naszego wnętrza. Naturalne ramki z bambusa czy surowego drzewa będą idealnym dodatkiem.

Wolisz minimalizm w swoim domu? Propozycją dla Ciebie są albo delikatne klasyczne gładkie ramki w jednakowym kolorze, albo te wykończone metalem. Proste, a przy tym nowoczesne przedmioty będą świetnie wykańczać ten prosty styl.

Do wnętrz w stylu tradycyjnym lub glamour polecamy ramki na zdjęcia średniej wielkości z bardziej wyrazistymi elementami .Cekiny, ćwieki złoto srebro to tylko niewiele zastosowań. Ramka tego typu z pewnością uwydatni wystrój Twojego wnętrza. Ozdobiony, biżuteryjny styl czy złota ramka w klasycznej wersji? Ciekawy splot albo metalowa ekstrawagancka ramka? Możliwości jest więcej, jak myślisz!

Szarość, czerń i złoto – cudowne ramki

Najpopularniejszym jednak elementem w naszym domu jest stworzenie z ramek galeri obrazów na ścianie. W tworzeniu takiej ozdoby wszystkie chwyty dozwolone. Polecamy mieszanie ramek do zdjęć: nie tylko kolorów, ale też rozmiarów. Złota ramka w mniejszym rozmiarze ok 5-10cm, szarości w większej wersji 10-15cm – wybierz i kompletuj do woli! Nie potrzebne są zdjęcia własne, popularne jest obecnie korzystanie z grafik, cytatów czy ciekawych fotografii natury lub zabytków. Niezależnie od nastroju możesz te dekoarcje zmieniać według własnych upodobań.

Ramka do zdjęcia to jeden z najlepszych i najprostszych stylów dekoracyjnych. Aby wybrać ciekawe i modne modele zapraszamy do naszego sklepu Amart.