W Starym Kisielinie, 15 czerwca br. odbędzie się FESTYN STRAŻACKI oraz zawody strażackie pod nazwą „MŁODZI OGNIOWI SIŁACZE”.
 
 
 
 
Na festynie będzie można zjeść GROCHÓWKĘ STRAŻACKĄ podaną z kuchni polowej, pojeździć gokardami, odbędą się występy artystyczne, gry, konkursy i zabawy dla dzieci, a także pokaz Zumby i malowanie buziek. Podczas imprezy nie zabraknie wielkich dmuchańców i wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych. Festyn odwiedzi Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP JAROGNIEWICE w Zielonej Górze wraz ze swoimi psami. Zaplanowano także pokaz WOPR i znakowanie rowerów.
 

Podczas zawodów strażacy w pełnym rynsztunku bojowym będą między innymi cięli drewno, przenosili ważącego 40 kg manekina, przesuwali młotem przeszkodę, będą także wywarzać drzwi oraz trafiać do celu strumieniem wody wystrzelonym z węża strażackiego.

 

Zawody odbędą się na parkingu przy kościele w Starym Kisielinie. Początek godz 12.30 zakończenie i wręczenie nagród na festynie strażackim przy remizie OSP STARY KISIELIN.

 

Organizator KM PSP Zielona Góra i Departament Bezp. UM Zielona Góra. Serdecznie zaprasza !!!