Meble ogrodowe z technorattanu – 4 najciekawsze propozycje!

Meble ogrodowe z technorattanu królują w polskich ogrodach i na tarasach od lat. Obecnie meble te oferowane są w odświeżonej, nowoczesnej wersji, dopasowanej zarówno do oczekiwań klientów, jak i obowiązujących trendów. Przedstawiamy cztery najgorętsze propozycje, które zmienią otoczenie blisko domu!

Wypoczynkowe meble ogrodowe z technorattanu – chwila relaksu

Najchętniej wybieranymi kompletami mebli z technorattanu są bez wątpienia meble wypoczynkowe. Komplety wypoczynkowe świetnie sprawdzą się w ogrodach: ustawione w cieniu parasola czy pergoli staną się centralnym punktem blisko domu, gdzie gromadzić się będą bliscy. Meble ogrodowe z technorattanu w wersji wypoczynkowej to przede wszystkim duże komplety modułowe, w których poszczególne elementy można wykorzystywać oddzielnie lub też łączyć je, tworząc obszerną sofę narożną. Komplety wypoczynkowe tego typu uzupełniane są o szerokie stoliki kawowe, na których znajdzie się dość miejsca na filiżanki z kawą, gazety czy grę planszową.

Meble ogrodowe z technorattanu – komplety kawowe

Komplety kawowe cieszą się olbrzymim zainteresowaniem – są kompaktowe, mogą być wykorzystane zarówno w ogrodach, jak i na tarasach czy balkonach, zachwycają elegancją. Meble ogrodowe z technorattanu tego typu sprawdzą się w wielu aranżacjach! Niebanalną propozycją na taras czy balkon jest komplet MONZA producenta Gardenspace. Nowoczesne wzornictwo oraz wysoka trwałość to bez wątpienia najważniejsze cechy tych produktów. Komplet Monza składa się z dwóch foteli, wygodnej kanapy oraz stolika kawowego, meble uzupełnione zostały o miękkie poduszki i siedziska. Marka Gardenspace proponuje szeroki wybór mebli ogrodowych oraz dodatków, które wpiszą się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wiszące fotele ogrodowe z technorattanu

Fotel wiszący w kształcie kokonu to nietuzinkowy sposób na uzupełnienie przestrzeni wypoczynkowej. Fotel Kokon, dostępny w ofercie marki Gardenspace, może być elementem większego zestawu lub też samodzielnym meblem, umilającym letnie popołudnia. Fotel taki posiada siedzisko umieszczone w kokonie zawieszonym nad ziemią. W ten sposób dosłownie można bujać w obłokach! Wnętrze kokonu warto wypełnić poduszkami i pledami.

Meble ogrodowe z technorattanu – praktyczne leżanki ogrodowe

Jedną z chętniej wybieranych propozycji na meble ogrodowe z technorattanu są funkcjonalne leżanki ogrodowe. Te wygodne meble sprawdzą się w ogrodach i na tarasach, umożliwiając komfortowy wypoczynek w cieniu parasola. Atutem leżanek jest bez wątpienia regulowany zagłówek. Dzięki zastosowaniu aluminiowych stelaży leżanki są lekkie, przez co przenoszenie ich z miejsca na miejsce nie jest kłopotem.