Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze poszukuje świadków wypadku drogowego, który miał miejsce w dniu 27 lutego 2023 roku około godziny 8.30 na Drodze Krajowej nr 27 na odcinku z kierunku Żar w stronę Nowogrodu Bobrzańskiego. Kierujący samochodem Audi Q7 podczas manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia czołowego z samochodem marki Volkswagen.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego do którego doszło w dniu 27 lutego 2023 roku około godziny 8.30 na Drodze Krajowej nr 27 na odcinku z kierunku Żar w stronę Nowogrodu Bobrzańskiego. Kierujący samochodem Audi Q7 podczas manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia czołowego z samochodem marki Volkswagen. Pilnie poszukiwani są świadkowie tego zdarzenia.    

Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, ulica Partyzantów 40, telefony: 47 79 52 163, 47 79 52 150; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.