Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze poszukuje mężczyzny podejrzewanego o kradzież rozbójniczą w sklepie Biedronka przy ulicy Podgórnej 43 w dniu 9 listopada 2021 roku. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Zielonej Górze.

Wydział Dochodzeniowo–Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze prowadzi powierzone śledztwo w sprawie kradzieży rozbójniczej dokonanej w dniu 9 listopada 2021 roku przez nieznanego sprawcę w sklepie ,,Biedronka” przy ulicy Podgórnej 43 w Zielonej Górze. Sprawca bezpośrednio po dokonaniu kradzieży artykułów, w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionych rzeczy uderzył pracownika ochrony w głowę doprowadzając go w ten sposób do stanu bezbronności, po czym zbiegł ze sklepu.

Prowadzący sprawę policjant po sprawdzeniu zapisów monitoringu w pobliżu miejsca zdarzenia ustalił, że to widoczny na nagraniach mężczyzna mógł dokonać tej kradzieży. Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku mężczyzny podejrzewanego o kradzież.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach proszone są o kontakt z osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, ulica Partyzantów 40, telefon 47 7952146, 47 7952150 lub Dyżurny (całodobowo) 47 7952411.