Czy dermokosmetyki mogą być naturalne? Poznaj markę Basiclab

Połączenie natury z możliwościami technologicznym pozwoliło na stworzenie wysokiej jakości dermokosmetyków. Oferuje je polska marka BasicLab Dermocosmetics.

Jak jest filozofia marki?

Marka została stworzone przez dwie kobiety – Anitę i Joannę. Firma obecna jest na rynku od kilku lat. Powstała z pasji do natury. Firma wykorzystuje wyłącznie naturalne składniki pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Założycielki marki są miłośniczkami zwierząt. Dlatego kosmetyki BasicLab nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, nie są też testowane na zwierzętach. Mogą po nie sięgnąć wegetarianki i weganki. Aktywne składniki znajdujące się w kosmetykach tej polskiej marki zostały dobrane w taki sposób, aby ryzyko wystąpienia niepożądanej reakcji zostało ograniczone praktycznie do zera. Produkty przeznaczone do pielęgnacji twarzy nie zawierają substancji zapachowych. Te, które dedykowane są do pielęgnacji ciała zawierają zapachy zaliczane do grupy hipoalergicznej. Chcąc korzystać ze skutecznych, bezpiecznych dermokosmetyków, wystarczy wejść na stronę https://triny.pl/271_basiclab.

Jakie kosmetyki oferuje marka BasicLab?

Oferta marki obejmuje kremy i mleczka do twarzy, balsamy do ciała, peelingi, płyny micelarne, antyperspiranty, dezodoranty i szampony. W ofercie są również kosmetyki przeciwsłoneczne z filtrem SPF 50+. Wszystkie produkty podzielone zostały na kilka linii. Są to:

• Familias – kosmetyki do pielęgnacji, które mogą być stosowane przez całą rodzinę;

• Esteticus – linia obejmuje sera zawierające bardzo wysokie stężenie aktywnych składników;

• Micelis – produkty do oczyszczania skóry;

• Capillus – preparaty do pielęgnacji włosów;

• Anty-Perspiris – linia obejmuje dezodoranty i antyperspiranty;

• Acidumis – klientki znajdują w niej peelingi kwasowe.

• Ostatnia linia to Protectikus obejmująca kosmetyki przeciwsłoneczne. Wśród oferowanych kosmetyków każda kobieta znajdzie te idealnie odpowiadające potrzebom jej skóry.

BasicLabs Dermocosmetics to polska firma oferująca skuteczne i bezpieczne kosmetyki oparte niemal wyłącznie na naturalnych składnikach.