Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zielona Góra

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na ,,Bieg z okazji 100-lecia Policji” organizowany przez Komendę Miejską Policji w Zielonej Górze wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze w dniu 15 czerwca 2019 roku na terenach przyległych do CRS przy ul.Sulechowskiej.

 

Zapraszamy Państwa do udziału w Biegu z okazji 100-lecia Polskiej Policji, który odbędzie się 15 czerwca 2019 roku na dystansie 5 km oraz 10 km na terenach przyległych do Centrum Rekreacyjno-Sportowego przy ul.Sulechowskiej w Zielonej Górze. Start o godzinie 11.00.

Zgłoszenia indywidualnego należy dokonać na stronie internetowej www.super-sport.com.pl. ZAPISY PRZEDŁUŻONE DO WTORKU 11 CZERWCA.

Poniżej prezentujemy medal, który otrzymają wszyscy uczestnicy naszego biegu.

Imprezie towarzyszyć będzie duży festyn rodzinny już od godziny 10.00, gdzie przygotowanych będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych mieszkańców naszego miasta i powiatu. Przed biegiem dla dorosłych odbędzie również bieg dla dzieci, na który zapraszamy wszystkich małych sportowców.  

Celem biegu organizowanego przez Komendę Miejską Policji w Zielonej Górze wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze jest popularyzacja sportu, a w szczególności aktywności ruchowej. Jest to również nawiązanie do długoletnich tradycji sportowych w szeregach Polskiej Policji.

Podczas imprezy planowane jest również zbieranie środków dla Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Na konto fundacji zostanie również przekazana suma zebrana z wpłat wpisowego wpłacanego przez uczestników. Koszt wpisowego wynosi 30,- zł.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w biegu.