• Sulechowscy policjanci na Pikniku Zdrowia i Profilaktyki w Kargowej

  W minioną niedzielę (15.09) sulechowscy policjanci uczestniczyli w Pikniku Zdrowia i Profilaktyki w Kargowej zorganizowanym dla mieszkańców powiatu zielonogórskiego przez Samorząd Województwa Lubuskiego.

 • Uwaga! Przedłużony termin składania prac w konkursie fotograficznym

  Organizatorzy podjęli decyzję o przedłużeniu trwania konkursu fotograficznego „100-lecie Polskiej Policji”. Nowy termin składania prac upływa 31 października 2019 roku.

 • Działania Policji na zielonogórskim deptaku

  W związku z sygnałami od mieszkańców, zielonogórscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego i Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji sprawdzają sytuację na deptaku, m.in. przestrzeganie przepisów ruchu drogowego takich jak zakazu wjazdu pojazdów nieuprawnionych, wjazd do strefy dla pieszych poza godzinami do tego wyznaczonymi czy też parkowanie w miejscach niedozwolonych.

 • Już w najbliższą niedzielę 22 września o godzinie 17, w Kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Zatoniu, odbędzie się IX Jesienny Koncert Kameralny pt. Cellissimo tzn. Wiolonczelowo.
  W najbliższy weekend zielonogórski deptak zamieni się w prawdziwy tor przeszkód. W dniach 21-22 września na deptaku w Zielonej Górze odbędzie się trzecia edycja Eliminator OCR.
 • Prosimy o ostrożność na drogach!

  Policjanci po raz kolejny zwracają się z prośbą do wszystkich kierujących o rozważną i ostrożną jazdę, a także o dostosowanie prędkości do warunków i sytuacji na drodze. Warunki na drogach są zmienne i przez to mogą być trudne dla wielu kierujących, dlatego bądźmy ostrożni, jedźmy wolniej i częściej stosujmy zasadę ograniczonego zaufania. Prosimy również o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonach przejść dla pieszych, a także nie wsiadanie za kierownicę po alkoholu.