• Rozbita zorganizowana grupa przestępcza, a jej członkowie aresztowani. Zabezpieczone prawie pół kilograma narkotyków i broń palna.

  W wyniku działań operacyjnych prowadzonych pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze, policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową zielonogórskiej komendy miejskiej przy udziale Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego w Gorzowie Wlkp. zatrzymali 3 osoby podejrzane o przestępstwa narkotykowe i udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Wszyscy zatrzymani zostali aresztowani.

 • Samochody elektryczne są o wiele tańsze niż przed laty – właśnie dlatego na zakup takiego pojazdu decyduje się dzisiaj coraz więcej osób. Teraz można znaleźć je w przystępnych cenach także w ofercie Volvo!

  Zakupienie pojazdu takiego jak samochód elektryczny ma wiele zalet. Przede wszystkim to duża oszczędność na kosztach paliwa oraz eksploatacji takiego pojazdu. Co więcej, to również większy komfort jazdy na krótszych i dłuższych dystansach. Nie możemy zapominać także o tym, że auta elektryczne, w tym hybrydowe przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.

  Kierowcy zainteresowani elektrycznym pojazdami, mogą wybrać także nowe Volvo elektryczne – to wysoce zaawansowane modele, które doskonale nadają się dla wymagających kierowców.

  Gdy chodzi o Volvo hybrid cena nie jest dzisiaj bardzo wysoka – można sprawdzić to między innymi na stronie internetowej salonu Euroservice, który działa w Warszawie.

  Ile zatem wynosi cena za samochód elektryczny? Sprawdź przykładowe cenniki już teraz!

  Volvo hybrid cena – samochód hybrydowy nie taki drogi

  Wiele osób kojarzy samochody elektryczne Volvo, a także innych marek z wysokimi wydatkami. Warto jednak zaznaczyć, że w porównaniu z innym wersjami silnikowymi Volvo hybrydowe nie są wcale takie drogie.

  Najczęściej cena za Volvo na prąd jest wyższa o około 20-30 procent w stosunku do ceny wyjściowej za silniki wykorzystujące benzynę albo olej napędowy. W związku z tym, że z hybrydą możemy uzyskać tak duże oszczędności, to przyszłościowy zakup!

  Przykładowo, za Volvo elektryczne XC60 R-Design wyposażone w silnik T8 303+87 KM automatyczna Geartronic, 8 biegów, w wersji hybrydowej zapłacimy około 280 tysięcy złotych. Porównywalny model wykorzystujący olej napędowy będzie kosztował nas około 240 tysięcy złotych.

  Volvo hybrid cena – ile trzeba zapłacić za samochód elektryczny Volvo?

  Volvo hybrid cena – co wpływa na koszty aut hybrydowych?

  Dzisiaj samochody elektryczne, w tym także te hybrydowe jak Volvo hybrid nadal są droższe od tych z silnikami spalinowymi, niemniej jednak różnice te stale spadają. Wobec tego stają się one przystępną propozycją dla kierowców szukających oszczędności.

  Na koszty wpływa przy tym szereg różnych czynników, w tym między innymi są to:

  • wybrana wersja silnikowa – Volvo plug in, bez gniazdka czy tylko z silnikiem elektrycznym
  • wersja wyposażeniowa
  • kolor karoserii
  • akcesoria do samochodu

  Wobec tego samochody hybrydowe Volvo są wyceniane indywidualnie, więc najlepiej udać się do salonu albo skorzystać z konfiguratora on-line, aby dowiedzieć się więcej o kosztach.

  Gdy zdecydujemy się na Volvo elektryczne cena wcale nie musi być taka wysoka, dlatego też warto rozważyć ten zakup. Dzisiaj, gdy ceny paliwa stale rosną, bardzo niskie spalanie, które oferują nam samochody wyposażone w jednostki hybrydowe, jest doskonałym wyborem dla każdego kierowcy, któremu zależy na mniejszych kosztach podróżowania!

  Już 25 maja 2019r. w Drzonkowie odbędzie się trzeci Polsko - Niemiecki Cross Duathlon.
 • Europejska Noc Muzeów w Lubuskim Muzeum Wojskowym