Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze poszukuje świadków potrącenia pieszej na przejściu w rejonie CRS na ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze w dniu 27 września 2022 roku około godziny 16.40 – 17.00. Kobieta kierująca nieznanym samochodem osobowym potrąciła pieszą przechodzącą przez przejście i po krótkiej rozmowie odjechała.

 

W dniu 27 września 2022 roku około godziny 16:40-17:00 na ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze, w rejonie Centrum Rekreacyjno-Sportowego kobieta kierująca nieustalonym samochodem osobowym potrąciła pieszą przechodzącą po przejściu. Sprawczyni potrącenia zatrzymała się i rozmawiała chwilę z pokrzywdzoną, a następnie po otrzymaniu zapewnienia że nic się nie stało odjechała. Pokrzywdzona po zdarzeniu sama zgłosiła się do szpitala, gdzie stwierdzono złamanie kości stopy lewej. Takie obrażenia ciała kwalifikują zdarzenie jako wypadek drogowy.      

Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, ulica Partyzantów 40, telefony: 47 79 52 172, 47 79 52 150; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.